tetování blesku - VeAn Czech
Blesk
Vyplňte formulář
a získejte 20% slevu
Doba poskytnutí je omezená

Návrh tetování blesku

Ve sféře uměleckého tetování jsou motivy slunce, měsíce, různých souhvězdí a galaxií velmi žádané.

Také v oblasti tetování jsou obrázky blesků obzvláště populární. Jedná se o ohromující přírodní úkaz, který uchvacuje svou krásou a zároveň nebezpečím. Takový obraz vždy vypadá na lidském těle velkolepě, navíc je kresba naplněna silnou energií. V tetovacím umění je to velmi silné znamení, které nese energii elektrických výbojů. Předpokládá se, že tetování blesku na lidském těle přenáší veškerou svou energii na majitele, a tak se osoba stává silnější.

tetování blesku
tetování blesku
tetování blesku

Historické asociace

Návrh tetování blesku je interpretován různými způsoby, protože v různých dobách lidé zacházeli s tímto přírodním jevem různými způsoby.

V dávných dobách lidé věřili, že blesky řídí bohové, aby demonstrovali svou sílu a hněv. Místa zasažená bleskem byla pro lidi posvátná, i když po zásahu zůstala na zemi jen zkáza. Pokud člověk zemřel na úder blesku, věřilo se, že ho Bůh označil. Navzdory takové majestátnosti a respektu, které blesky v lidech vyvolávaly, se lidé stále takového přírodního jevu báli. Věřilo se, že tímto způsobem příroda trestá lidi, ukazuje svou nespokojenost.

Ale kromě nespokojenosti přírody a hněvu bohů znamenaly blesky na obloze také bohatství úrody. Po blesku totiž přišel déšť, který je nezbytný pro úrodnost půdy.

Lidé se báli elektrických oslepujících výbojů na obloze, ale zároveň obdivovali tak tajemný přírodní úkaz.

tetování blesku
tetování blesku

Význam blesku v oblasti tetování

Tetování blesku je často spojováno s pojmem pravdy. Protože pravda může být jako blesk krutá a děsivá.

Návrh tohoto tetování může zprostředkovat určité rysy charakteru člověka. Tetování působí jako projev přísnosti a respektu. Majitel takového motivu způsobuje, že jeho okolí respektuje jeho a jeho názor.

Motiv blesku může naznačovat úctu člověka k církvi a Bohu. Tento výklad je způsoben tím, že si mnoho lidí spojuje hromy a blesky s Božím zjevením.

Takový obraz lze často nalézt na těle vojáka, stejně jako u lidí zabývajících se bojovými uměními. V tomto případě tetování hovoří o neuvěřitelné síle majitele tetování.

Tetování blesku bylo oblíbeným tetováním mezi námořníky. Aplikovali na své tělo motiv tohoto přírodního jevu a věřili, že je blesk ochrání před přírodními katastrofami. Koneckonců lidé, kteří jsou na dlouhou dobu daleko od pevniny, velmi dobře znají různé projevy přírody.

Pokud spojíme všechny významy tetování blesku, pak obecně takový motiv nese znamení síly, energie, krásy, moci a tajemství.

tetování blesku
tetování blesku
tetování blesku

Místa pro tetování

Tetovací motiv blesku vypadá velkolepě na předloktí nebo na zádech.

Na velkých plochách těla je tatér plně schopen přenést veškerou sílu a krásu elektrických výbojů. Tetování se také často nachází na pažích, zápěstí, bérci nebo lýtku.

Pokud jde o barevné schéma, nejčastěji se tetování provádí v živých tónech.

Nejběžnějším stylem pro takový motiv je realismus. Kromě realismu se často objevují obrazy blesků v podobě žluté, červené nebo černé klikatky. Vše záleží na fantazii tatéra a přání klienta.

Jedná se o univerzální tetování, kterým zdobí svá těla muži i ženy.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.