Tetování návrhy "bobule" - VeAn Czech
Bobule
7 akciových nabídky
od VeAn Tattoo!
Získej SVOJÍ slevu!

Tetování návrhy "bobule"

Tetování návrhů bobulí se těší velké popularitě, zejména mezi ženskou populací.

Docela často můžete u dívek vidět tetování malin, jahod nebo třešní. Co tedy bobule symbolizují a proč jsou tak populární v oblasti tetování? Dozvíte se v našem článku.

tetování návrhy bobule
tetování návrhy bobule
tetování návrhy bobule

Význam tetování bobulí

V oblasti uměleckého tetování existuje velké množství návrhů bobulí.


Každá bobulka nese v sobě zvláštní význam:

  • Návrh jahody mluví o veselé povaze a zamilovanosti; jahody jsou často zobrazovány ve tvaru srdce, tento obrázek je populární mezi mladými dívkami;
  • Bobule vinné révy symbolizují touhu po bohatém životě, bezstarostnost;
  • Bobule severu (brusinky, klikvy, moruše) mohou být znakem toho, že člověk žil na severu;
  • Tetování exotických bobulí mluví o lásce k cestování.Také, tetování bobul může naznačovat, že člověk konzumuje zdravou stravu.

Je také třeba poznamenat, že tetování s obrázkem bobule nemusí vždy nést nějaký význam. Často jsou vybírány jako první tetování nebo prostě pro krásu. Malá jahodka nebo třešeň na zápěstí nebo kotníku vypadá poměrně intrigující a atraktivně.

tetování návrhy bobule
tetování návrhy bobule

Stylové interpretace

Styl pro tetování bobule může být velmi rozmanitý.

Nejčastější návrhy bobul ve stylech Old school a New school. Tetování může být doplněno různými stuhami, nápisy, květinami, motýly a podobně. Často můžete vidět tetování, ve kterém pták nese v zobáku třešeň, takový obrázek je často používán u párových tetování.

V realistickém stylu bobule vypadají velmi efektně. Ale zde je jeden nuance. Realismus je velmi složitý styl, ne všichni mistři jej ovládají přesně. Proto je velmi důležité vybrat zkušeného specialistu v tomto stylu.

Gravírování - jeden ze stylů, ve kterém můžete najít návrh bobul. V této variantě bobule vypadají jako kreslený obrázek v knize, s prokreslením šrafování.

Akvarel - lehký, vzdušný styl pro tetování. Bobule v akvarelovém stylu vypadají nádherně. Populární variantou je bobulka, ze které stékají barevné kapky barvy.

Stylů pro tetování s bobulemi je obrovské množství, vše závisí na vašem vkusu.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.