Bojovník

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Bojovníka?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Bojovníkem?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Návrhy tetování-bohatýr

Sfera tetování je velmi vzrušující, zdálo by se, že je zaplněna tolika obrazy, že více už vymyslet nelze.Lidé na svých tělech zobrazují různé kresby na různá téma. Zdá se, že neexistují žádná témata pro nová tetování, ale tatéry nadále ohromují a těší klienty novými, jedinečnými návrhy.

V umění tetování jsou obrazy pohádkových témat velmi žádané: hrdinové pohádek, mýtů, eposů a legend. Jeden z populárních hrdinů, jehož obraz je často vybrán pro tetování, je bohatýr. Obraz bohatýra je nám všem již dlouho známý, je to zpravidla silný, vznešený muž se širokými rameny a mohutnou bradou, v nádherné zbroji, s majestátním pohledem. Bohatýři chránili lidi před různými darebáky, kteří jich snažili zaútočit, a dokonce chránili své lidi před zlými silami. Jména velkých bohatýrů vstoupila do historie a bylo o nich natočeno mnoho filmů a karikatur. Jde o kladné bohatýři, obránce a statečné válečníky, není divu, že se jejich snímky dostaly i do tetovacího průmyslu.

Tetovací skica bohatýrů odkazuje na mužská tetování, vybírají si ji mladí kluci i zralejší muži. Takové tetování na těle účinně zdůrazňuje sílu muže, jeho silného ducha a sebevědomí. Navíc tetování s bohatýrem nese zvláštní označení.

Tetování bohatýr
Tetování bohatýr
Tetování bohatýr

Výklad návrhu

Návrh bohatýra nese v sobě sílu, statečnost a odvahu.Výběrem pro tetování tohoto návrhu muž ukazuje svou ochotu bojovat proti nespravedlnosti a chránit slabé lidi. Tetování se zpravidla aplikuje na rameno nebo záda. Obraz jakoby vyzývá člověka, aby byl silný, statečný, chránil slabé a bojoval s nespravedlností.

Tetování bohatýra zdůrazňuje silné charakterové rysy svého majitele. Takové tetování na těle charakterizuje člověka jako férového člověka, nikdy vás nezklame, pomůže v těžkých chvílích. Muži, kteří si vybrali tento náčrt pro tetování, jsou zpravidla dobrými manžely, kteří později předají své nejlepší vlastnosti svým dětem.

Tetování bohatýr
Tetování bohatýr

Variace vyplnění návrhu

Obraz bohatýra je docela komplikovaný návrh.Koneckonců zobrazuje se portrét, a to vyžaduje mnoho úsilí, času a dobré zkušenosti. Mistr, zobrazující portrét mocného válečníka, potřebuje vyjádřit veškerou jeho velikost, moudrost a energii. S takovou prací se může vyrovnat pouze zkušený tatér. Po příchodu k mistrovi se nejprve nezapomeňte podívat na jeho portfolio, pokud tam jsou vysoce kvalitní portréty,tak můžete jít za ním,abych vám udělal portret bohatýra na těle.

Existuje mnoho možností vyplnění tohoto tetování. Statečný válečník může být zobrazen v plném růstu, během bitvy, na koni nebo může být zobrazena jen samotná tvář bohatýra atd. Vše závisí na představivosti mistra a na vašich přáních.

Tetování se provádí jak černobíle, tak barevně. Zvláštní pozornost je vždy věnována zbrani válečníka, jeho meči, palcátu a tak dále. Bohatýr je přece především statečný válečník a co je to za válečník beze zbraně? Nesmí chybět ani drátěná košile a štít, protože bez nich v bitvě dlouho nevydrží.

Obraz bohatýra je nám známý ještě od dětství, statečný bojovník byl příkladem chování pro mnoho chlapců. Není divu, že tento obraz se dodnes neztratil v minulosti, a stále inspiruje lidi.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS