Tetování brnění - VeAn Czech
Brnění

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Brnění?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Brněním?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Návrhy tetování brnění

Oblast uměleckého tetování je nejoblíbenější službou zdobení těla.Jejích služeb využívá velké množství lidí různé věkové generace a postavení. Tetování lze podmíněně rozdělit do tří kategorií: mužské, ženské, univerzální. V tomto článku budeme hovořit o mužském tetování, konkrétně o tetování brnění.

Tetování brnění

Označení brnění
v tetovací sféře

Náčrty tetování brnění jsou výhradně pro muže, na ženském těle bude takový obrázek vypadat směšně.Opravdu, od nejstarších dob to byli muži, kteří bojovali za svou rodinu, odvahu a čest. A ženy fungovaly jako strážkyně krbu.

  • Nejzákladnějším označením tetování brnění je odvaha a síla. Názory na toto tetováníjsou trochu jiné. Někteří říkají, že tento obrázek je vhodnější pro odvážné, přísné muže, v tomto případě brnění zdůrazňuje jejich sílu a dobrý fyzický tvar. Existuje však také názor, že tetování brnění je vhodné pro všechny muže a dodává majiteli tetování odvahu a odvahu.
  • Náčrt brnění také působí jako talisman pro člověka, který chrání majitele před všemikatastrofami a smutky. Tato interpretace je způsobena skutečností, že původně bylo brnění vytvořeno speciálně pro ochranu.
  • Ponoříme-li se do historie, tetování brnění je kromě síly a odvahy také znakem rytířů akřesťanské víry. Ostatně i brnění chránilo majitele před zlými silami.
  • Obraz brnění je navíc spojen s nepropustností člověka pro neřesti. Brnění také označujeodhodlání majitele tetování a ochotu bojovat za své zásady a priority.
Tetování brnění
Tetování brnění

Brnění u různých národů

Brnění existovalo velmi dlouho, dokonce i ve starověké římské říši.

Během bitev tak gladiátoři chránili svá těla. Vzhledem k tomu, že velcí válečníci byli původně v podstatě zajatci, nuceni bojovat dobrovolně s jinými gladiátory, vypovídá tetování znázorňující brnění o okolnostech, za kterých je člověk držen v zajetí.

Tetování brnění

Brnění u různých národů

Brnění existovalo velmi dlouho, dokonce i ve starověké římské říši.

Během bitev tak gladiátoři chránili svá těla. Vzhledem k tomu, že velcí válečníci byli původně v podstatě zajatci, nuceni bojovat dobrovolně s jinými gladiátory, vypovídá tetování znázorňující brnění o okolnostech, za kterých je člověk držen v zajetí. Japonské brnění.

V Japonsku existuje několik typů brnění, z nichž každý má svůj zvláštní význam. Například tanko, jeden z nejstarších typů ochrany. Zvláštností brnění je, že nejsou vhodné pouze pro pohyb nohou. Ale brnění keiko bylo určeno pouze pro jezdecký boj. Nejprestižnějším brněním je kozan-do, svou konstrukcí je to nejpokročilejší typ brnění. Dnes je tento typ brnění oděvní uniformou.

Slovanské brnění. Jsou to ocelové pláty, které jsou připevněny ke kožené základně. Dalšími prvky byly řetězová pošta a ochranné palčáky. Takový oděv často nosili hrdinové a chránili svá těla v bitvě.

Tetování brnění
Tetování brnění
Místa pro tetování

Tetování brnění se zpravidla aplikuje na ramena nebo se provádí přechod z ramene na hrudník.Často můžete najít "rukávy" vyrobené ve stylu brnění. V tomto případě tetování brnění pokrývá část paže od zápěstí k lokti nebo zcela vyplňuje celou paži až po rameno. Tetování brnění vždy vypadá velkolepě a odvážně. Výběrem tetování tohoto typu si vybíráte spolehlivou ochranu na celý život.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.