Tetování brouka - VeAn Czech
Brouka

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Brouka?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Broukem?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Skica tetování brouka

Popularita tetování brouků je vysoká po mnoho desetiletí a dokonce stovky let.

Brouk jako kresba má mnoho významů, o kterých budeme diskutovat níže. Od dob starověkého Egypta byl obraz brouka posvátný a nesl spoustu mystického sémantického zatížení. Význam tetování brouka, pravděpodobně jednoho z nejznámějších, spočívá v tom, že mezi ním a druhým světem je nakreslena paralela: mystický svět a všechny jeho prvky jsou vnášeny do jakéhokoli díla.

Tetování brouka
Tetování brouka
Tetování brouka

Význam tetování brouka

Hodnota tetování brouka je také silným talismanem proti nemocem, potížím a zlému oku.

Tetování je podle mytologie schopno čelit zlu a chránit nositele před mnoha problémy. Takže i když je pro vás význam tetování jen dekorace, v každém případě získáte i spolehlivou ochranu. Talisman byl dříve vyroben z drahých kovů a byl pokryt kameny. Taková ozdoba se mohla stát majetkem osoby nebo dokonce rodinným dědictvím.

Přesto je na základě mnoha zdrojů vidět, že síla brouka může být pozitivní i negativní. Vše závisí na osobě, která je na tento obrázek zvláštní. Samotný náčrt brouka může být vyroben ve starém stylu nebo moderní, ale vložený význam zůstane nezměněn.

Podle víry Egypťanů je brouk symbolem života, navíc věčného života, nesmrtelnosti. Kromě toho zosobňuje znovuzrození, obnovení života po smrti. Taková zpráva umožní majiteli tetování naznačit, že si je jistý svými schopnostmi a po porážce je připraven pokračovat ve své cestě. To platí pro všechny životní okamžiky:

  • Potíže v práci.
  • Zdravotní problémy.
  • Hádky v rodině.
Tetování brouka
Tetování brouka

Nezlomnost ducha a touha dosáhnout svého je krédem člověka, který nosí broučí tetování.Nevybočuje ze stanovených cílů a neochvějně k nim směřuje.

Pokud si zákazník vybírá tetování podle hodnoty, pak jsou to právě tyto charakterové vlastnosti, které jsou pro něj charakteristické. Proč se o tomto hmyzu vyvinul takový názor? Dlouho bylo považováno za úžasné, jak hnojní brouci kutálejí kuličky exkrementů, přestože hmotnost těchto kuliček mohla být několikanásobně větší než samotný hmyz.

Hnojník zapůsobil vytrvalostí a neochvějností, protože proces válcování prováděl déle než jeden den. To mu umožnilo nakonec dosáhnout cíle, pomalu, ale jistě krok za krokem. Člověka s tetováním skarabea lze tedy charakterizovat jako silného a odolného. Vnitřní síla vložená do něj nezůstane bez povšimnutí ostatních.

Význam samotného symbolu nemá negativní význam, ale síla může být nasměrována jakýmkoliv směrem. Samotný obrázek, bez ohledu na to, jak agresivní může vypadat, nemá špatnou zprávu: bez ohledu na to, jak je brouk zobrazen, sémantické zatížení zůstává nezměněno.

Skarabeus inspiroval k pochopení síly svého majitele, což bylo jasné všem kolem.

Kromě skarabea, který byl jedním z nejsilnějších symbolů, se používali i další brouci.

Ale jejich význam často spočíval ve vztahu člověka samotného k hmyzu. Počínaje jmény brouků si lidé dávají své obrázky na tělo a amulety jsou v některých kulturách stále oblíbené. V současné době není tak obrovský význam investován do obrazu brouka, nyní je to dekorativní tetování, které vám umožňuje vyjádřit vaše přání ve formě tetování.

Tetování brouka
Tetování brouka
Tetování brouka

Náčrt brouka a
jeho obraz na těle

Chcete-li použít tetování ve formě brouka, můžete si vybrat absolutně jakýkoli styl: může to být obrázek totožný s fotografií z encyklopedie; může to být i kreslená verze tetování.Jakákoli ze stávajících možností může být doplněna o flóru a faunu, díky čemuž je práce neobvyklá. Dívky i chlapci tento náčrt již dlouho oceňují, protože rozsah návrhů na toto téma se každý den doplňuje. Pokud si nevíte rady, jak by mělo finální tetování vypadat, jsme připraveni vám pomoci vybrat tu nejvhodnější variantu.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.