Tetování brýlí - VeAn Czech
Brýlí

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Brýle?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Brýlemi?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Návrh tetování brýlí

Tetování s obrázkem brýlí je jedním z poměrně oblíbených vzorů, kterým si tělo zdobí jak muži, tak ženy.

O významu tohoto symbolu vám povíme níže.

Od svého vynálezu se brýle staly nepostradatelným doplňkem mnoha lidí: vědců, spisovatelů a vynálezců. Pokud se za starých časů používaly různé variace tohoto produktu, jako je skřipec a monokl, pak se v současnosti nejčastěji používají obyčejné brýle v pohodlném rámu se zahnutými nožičkami. Osoba, která se rozhodne pro výběr brýlí, si může vybrat rám, tvar výrobku a dokonce i barvu rámu. Kromě toho si zvolí potřebná skla, pokud mluvíme o modelech dioptrických brýlí.

Sluneční brýle se objevily o něco později, těší se ale ne menšímu zájmu. Jen si představte procházku na pláži bez tohoto doplňku! Během léta jsou obchody a stránky plné užitečných předmětů, jako jsou sluneční brýle. V současné době navíc existují modely brýlí, které kombinují jak dioptrickou, tak sluneční ochranu.

Tetování brýlí
Tetování brýlí
Tetování brýlí

Význam tetování brýlí

Brýle v sobě skrývají tisíce významů, protože mají mnoho vlastností.

Jde například o hledání něčeho nového, protože právě jejich přítomnost provázela od pradávna práci vědců, objevitelů nových věcí, vynálezců atd. Tato vlastnost platí i pro osobu, která si takové tetování vybere. Spolu s ní přichází touha rozvíjet se, zlepšovat se a touha po vědění. Osoba, jejíž povahové vlastnosti odpovídají takovému popisu, bude důstojným nositelem tohoto tetování.

Ostřejší pohled na věc je dalším smyslem tohoto tetování. Pokud se ocitneme v situaci nezaujatého pohledu na věc, pak právě přítomnost brýlí svědčí o konkrétním a pečlivém studiu problematiky. Pomoc přídavných zařízení vám umožní jít hlouběji do úvahy o problému, což usnadňuje jeho řešení.

Touha vidět, co je skryté, což vypovídá o pozornosti, pozorování a serióznímu přístupu k detailu. Může se to týkat charakteru, koníčku nebo oboru, kdy si člověk všimne něčeho, co je očím cizích nebo obyčejných lidí skryto.

Sluneční brýle naznačují touhu o sobě něco skrýt. Může tomu tak být v případě, kdy člověk nechce odhalit detaily své minulosti, nebo o sobě prostě nechce mluvit, otevřít se lidem. Symbol, jako jsou sluneční brýle, může okamžitě naznačovat tajemství a nechuť mluvit o svém vnitřním světě. Sluneční brýle jsou navíc jakousi ochranou, obranou před okamžitými nepříjemnými okolnostmi. Člověk tak rozděluje brýlemi svět mezi sebou a ostatními lidmi.

Pokud jste fanouškem retro stylu, měli byste zvážit návrh brýlí ve formě skřipce nebo monoklu, protože přesně tak zdůrazníte vaši verzi vnímání světa. Tetování lze doplnit o další doplňky a předměty z minulosti, které vytvoří ucelený obrázek na konkrétní téma.

Tetování brýlí
Tetování brýlí

Jak vytetovat obrázek brýlí na tělo

Brýle jsou rozměrově malé jak na návrhu, tak i v reálném světě, takže najít pro ně místo není problém.

Další otázkou je, jak dílo navrhnout tak, aby vypadalo zajímavě.

Barevné schéma brýlí, pokud jsou vyrobeny v dioptrické verzi, nabízí možnost mnoha variant: v hodně případech se jedná o monochromatický obraz. Samotný rám lze ozdobit různými barvami, přidat kresby nebo puntíky. Jejich sklo zůstane ve většině případů jednoduše průhledné. Pokud nakreslíte za sklem oči, můžete do obrázku přidat jas pomocí barvy duhovky.

Sluneční brýle mohou obsahovat zrcadlový povrch, pak budou odrážet vše, co se nachází před nimi. Získáte tím možnost vytvořit zajímavou práci: cokoliv, co chcete, se může zrcadlit v odrazu brýlí.

Tetování můžete umístit na ruku, kde si ho lidé kolem vás okamžitě všimnou. Ať už je práce prováděna v kterékoli z uvedených variant, tetování bude mít při výběru konkrétního stylu poměrně zajímavý charakter. Na zápěstí lze dílo aplikovat ve stylu znaku nekonečna. Tímto způsobem můžete spojit dva symboly dohromady. Na předloktí lze umístit obličej osoby s brýlemi nebo celý obrázek, kde mohou být další prvky jako kniha, svíčka, gramofon, poznámkový blok nebo něco podobného.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.