Tetování buben - VeAn Czech
Buben

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Buben?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Bubnem?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Buben na kreslení tetování

Náčrt tetování se vybírá v závislosti na mnoha faktorech.

Mohou to být preference, koníčky, blízcí, domácí potřeby, postavy z filmů a komiksů. V souladu s tím by význam obrázku měl také nést určitou sémantickou zátěž. Dnes budeme mluvit o tetování ve formě bubnu. Co symbolizuje? Zkusme na to přijít. Chcete-li pochopit význam tetování bubnu, musíte se obrátit na historii samotného hudebního nástroje. Od nepaměti má mnoho významů, zde je několik z nich:

  • Magický atribut;
  • Symbol mužské síly;
  • Mystický symbol (kresba).Od pradávna šamani různých kmenů, kteří udávali rytmus bubnem, volali o pomoc bohy, nazývali duchy mrtvých. Buben je schopen provést samotné spojení mezi světem živých a mrtvých - to je názor šamanů. Rytmická hudba nástroje vám umožňuje změnit vnímání člověka, uvolnit ho před spaním nebo ho povzbudit před bojem, který je v naší době spojen s prací.

Tetování buben

Buben se předával z ruky do ruky, nasával energii a přispíval k novým rytmům, zrodu melodií na jakékoli téma.

Proto bubínek přiložený na kůži přitáhne pozornost znalců tetování: veškerá síla tohoto předmětu, jeho magické vlastnosti přejdou i na majitele díla, pokud v to samozřejmě věří.

Od dob, kdy šamani prováděli rituální hudební skladby na buben, se věřilo, že tento nástroj přesně symbolizuje mužskou sílu, potenci, odvahu a odvahu, která je vlastní skutečnému válečníkovi. Síla proto přišla s rytmy tohoto předmětu každému Indu.

Buben jako mystický symbol znamená jednotu nesrovnatelného - země a nebe. To vám umožní kombinovat zcela odlišné věci v jednom předmětu, což je opravdu hodné zvážení a zájmu. Pro milovníky magické podstaty předmětů bude takové tetování to pravé.

Tetování buben
Tetování buben
Tetování buben

Bubnové
tetování a jeho význam

Protože buben nehrál zdaleka poslední roli, mluvíme-li o jeho vlastnostech a významu, lze zmínit i to, že byl prostředkem komunikace v rámci komunity.Umožnil rychle všechny shromáždit k bitvě, zvýšit morálku, dokonce je jednoduše zavolat na večeři nebo dovolenou. Vyrobeno z několika detailů - dřeva a kůže, tento předmět nadchl a uklidnil stovky lidí. Význam je zde skutečně zakořeněn v magii a mystice.

Další buben lze nazvat rytmem života. Diktuje krok za pochodu, udává rytmus na lodi vesly, svolává komunitu v jakékoli době. Takže člověk s takovým tetováním se snaží jít k vítězství, usiluje vpřed, je stálý a vážný ve svých cílech.

Tetování buben

Jiné významy

Přirozeně, hudebníci často objednávají takové tetování.To znamená, že se často můžete setkat s bubeníkem s prvkem bicí soupravy vyrobeným ve formě tetování. V tomto případě kromě naznačených mystických vlastností působí vášeň pro hudbu a práce ve zvoleném směru.

Navíc se v takových dílech málokdy hledá nějaký význam, protože je na očích – je to jen ukázka vašeho oblíbeného koníčka, práce a tak dále. Co může být náčrt bubnu? To nemusí být nutně realismus, kde bude pouze nástroj samotný. Může být provedeno v jasných a necharakteristických barvách, přidat rysy lidského obličeje nebo jiné vlastnosti.

V důsledku toho zdůrazňujeme, že tetování na buben by bylo vhodnější na mužské tělo, pokud si dopřejeme prohloubení významu znaku. Je to také atribut muzikanta, je dost možné, že volba padla právě na toto tetování, protože jeho magické vlastnosti svými parametry ideálně vyhovovaly tomu či onomu zákazníkovi.

Pokud máte hotový náčrt, zbývá pouze vybrat si mistra, který splní váš malý sen.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.