Tetování Buddha: Význam & Náčrtky - VeAn Czech
Buddha

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Buddhu?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Buddhou?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Návrhy tetování-Buddha

Svět uměleckého tetování přináší širokou škálu tetování, prováděných v různých stylech a tématech.Které mají svůj osobitý výklad. Jedním z populárních trendů v uměleckém tetování je náboženství různých národů, jedním z těchto náboženství je buddhismus. Existuje určitá kategorie lidí, kteří preferují východní filozofii. Takoví lidé nejčastěji preferují tetování s náboženskými motivy, čímž zdůrazňují svůj postoj k náboženství Východu. Zvláště běžné tetování je Buddha, nebo spíše jeho obraz, a ten vzor může být proveden v různých verzích. Tetování Buddha je velmi žádané mezi muži a ženami po celém světě.

Tetování Buddha

Rozdíl mezi těmi kdo si výbíra obraz Buddhy pro tetování

Lidé, kteří se rozhodnou pro tento typ tetování, nejčastěji prokazují, že patří k náboženství buddhismu.Jsou blízké podstatě, smyslu a výrokům, které toto náboženství vykládá. Nejzákladnějším cílem buddhismu je očista karmy, zvou lidi, aby se zbavili špatných tužeb a nechali odejít veškeré trýznivé utrpení. Buddhisté říkají, že člověk získává to, co dává, tím se dostává do začarovaného kruhu a do stavu nirvány se dostává jen ten, kdo se z tohoto kruhu dokázal vymanit.

Stojí za zmínku, že při výběru tetování s obrazem Buddhy mu člověk vždy nepřikládá žádný zvláštní význam. Takový obrázek si můžete vybrat jen pro estetickou krásu a není vůbec nutné přitahovat náboženství buddhismu. Vždy se totiž najdou lidé, kteří se pomocí nositelných obrázků snaží na sebe upoutat pozornost, ukázat, že jsou jedineční a nemají touhu být jako všichni ostatní, ale být individuálním člověkem. Tetování, na kterém je Buddha vyobrazen, v tomto případě plně přitáhne pozornost lidí kolem i kolemjdoucích. Ale pokud se zajímáte o náboženská témata, pak stojí za to vědět, o čem mluví filozofický trend buddhismu, abyste pochopili, jaký přesně je váš postoj k němu.

Tetování Buddha
Tetování Buddha
Tetování Buddha

Tajemství smyslu tetování

Mnoho lidí, kteří záměrně dávají přednost obrazu Buddhy, do něj investuje symboliku amuletu.Věří, že je Buddha ochrání před zlými lidmi, zlým okem a zlými úmysly jiných lidí. Při výběru obrázku Buddhy pro tetování si vyberete vynikající talisman, který vás bude chránit po celý život. Ale výběr tohoto obrázku stojí za to věnovat pozornost následujícím nuancím:

  • Buddha během meditace - takový obraz interpretuje harmonii, která vládne uvnitř člověka;
  • Usmívající se Buddha - takové tetování přitahuje štěstí;
  • Obraz hlavy Buddhy - je znamením moudrosti a osvícení;
  • Obraz Buddhových rukou je symbolem vnímání.Obraz Buddhy je možné zvolit v mužské i ženské podobě dle přání klienta. Toto tetování bude vždy vypadat originálně a přitáhne spoustu pohledů a pozornosti. Místo pro jeho vycpání má nejčastěji širokou plochu, často najdete obrázek vytištěný na hrudi, zádech, méně často na pažích. Volný prostor umožňuje tatérovi plně odhalit krásu tetování a ztělesňovat v něm všechny jeho významy a sémantická témata. V zásadě se tento obrázek provádí ve zlatých tónech, je poměrně vzácné najít tetování v jiných barvách, ještě méně často v černé. Zlatý obraz Buddhy bude vypadat působivě a jasně, na jasném barevném pozadí takový obraz nenechá nikoho lhostejným.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.