Tetování buldok - VeAn Czech
Buldok

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Buldoka?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Buldokem?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Návrhy tetování-buldok

Tetovací skici neustále překvapují svou rozmanitostí stylů, trendů, barevných efektů a způsobu provedení.Lidé si na své tělo dávají nejrůznější vzory, prvky přírody, souhvězdí, různé abstrakce. Nechybí ani milovníci ptactva, hmyzu a zvířat. Obzvláště oblíbené jsou obrázky zvířat, mohou to být jak divocí predátoři, tak domácí mazlíčci. Obrázky buldoků v takových tetováních získávají velkou popularitu.Tetování s buldokem si navíc vybírají nejen milovníci psů, především toto plemeno hovoří o oddanosti a poctivosti. Obzvláště oblíbené jsou obrázky francouzských, anglických a amerických buldočků.

Tetování buldok
Tetování buldok
Tetování buldok

Oznáčení tetování buldoka

Je zajímavé vědět, že v Americe tetování buldoka většinou dělají námořníci a v Anglii obraz buldoka na těle člověka hovoří o jeho příslušnosti k dědictví.Ve druhém případě je buldok zobrazen na pozadí státní vlajky nebo s obrázkem erbu. Pokud se odstěhuje ze všech zemí, pak obecně tetování buldoka znamená, že člověk je trpělivý, nebojácný, má odvahu , tvrdohlavý, stálý a schopný chránit. Pokud mluvíme o konkrétní interpretaci obrazu, pak v tomto případě stojí za zvážení kvalit majitele tetování. Na některých tetováních může buldok vypadat velmi zastrašující, takové tetování nejčastěji slouží jako talisman pro člověka na celý život. Pokud se ponoříte do historie, pak ve starověku Slované dali psům zvláštní pravomoci, věřili, že tato zvířata jsou schopna předpovídat budoucnost.

Křesťané věří, že takové tetování dává člověku odvahu, učí ho pomáhat a starat se o ostatní lidí. Kromě toho je důležité, na kterou část těla je kresba natetována, například tetování na ruce hovoří o loajalitě člověka, jeho nebojácnosti a odvaze. Ale také stojí za zvážení skutečnost, že každý případ je jedinečný, každý člověk charakterizuje obraz buldoka svým vlastním způsobem.

Tetování buldok
Tetování buldok

Variace výplnění tetování

Obraz buldoka na těle člověka může být proveden různýma styly, technikou a směrem, ale existují tři samostatné kategorie provedení:

  1. Kreslený styl.
    1. V tetování tohoto typu neexistuje žádné zvláštní označení, nejčastěji taková tetování naznačují, že jejich majitel je veselý a uvolněný člověk. Takové obrázky na těle jistě přitáhnou pohledy kolemjdoucích . Také obrázek s kresleným buldokem říká, že v duši majitel je stále jako dítě.
  2. Ve stylu realismu.
    1. Tetování s realistickým obrazem buldoka nejčastěji vybirají lidé, kteří mají takového mazlíčka. Projevují tak lásku ke svému čtyřnohému přateli. Nebo tento obrázek naznačuje, že člověk má prostě rád toto plemeno psa.
  3. Stylizovaným způsobem.
    1. Takové obrázky jsou obvykle doplněny různými prvky agrese, například to může být špičatý obojek, psí škleb a další prvky vyjadřující agresi. Taková tetování nejčastěji hovoří o obtížné povaze majitele takového nositelného vzoru a také o tom, že může představovat hrozbu.

Za zmínku také stojí, že obraz buldoka vypadá docela brutálně, proto si většinou právě muži vybírají takové náčrty. Stále ale záleží na provedení kresby a barevném schématu obrázku, zástupci slabší poloviny také preferují buldoky. V jejich případě to mohou být roztomilé kresby buldočka, nebo jejich roztomilý čenich.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.