Bullterrier tattoo: Význam & Náčrtky - VeAn Czech
Bulteriér

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Bulteriéra?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Bulteriérem?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Návrhy tetování bulteriéra

Umění tetování je nejoblíbenější službou zdobení těla.Tetování je nejen skvělou příležitostí k vyjádření své individuality, ale pomocí spodního prádla můžete ukázat své emoce, náladu, zdůraznit silné charakterové rysy nebo dokonce vyprávět o svém životě. Kromě toho vám tetování umožňuje uzavřít různé defekty ve formě jizev nebo popálenin a tak dále. Obrovské množství lidí využívá služeb tetovací sféry, každý si může najít přesně tu skicu, která mu plně vyhovuje. Poměrně velký počet lidí dává přednost zdobení svého těla obrazy zvířat, a zejména portréty psů. Existuje značné množství psích plemen, v tomto článku budeme zvažovat tetování s obrázky bulteriérů.

Na první pohled se může zdát, že toto plemeno psa, tedy tetování s jejich podobiznou, je vhodnější pro mužskou polovinu. Koneckonců, tetování bulteriéra nese informace o síle, brutalitě a ochraně. Ale stojí za zmínku, že tento vzor spodního prádla je univerzální, stejně vhodný pro muže i pro slabší polovičku. Jaký je význam tohoto obrázku?

bullterrier tattoo
bullterrier tattoo

Tetovací označení bulteriér

Bulteriéři jsou velmi zajímaví psi, mají výbornou atletickou stavbu těla, jsou poměrně vytrvalí, velmi aktivní a inteligentní.Toto plemeno nevykazuje bezdůvodně agresi a také nerado zůstává samo. Pokud jde o tetování bulteriéra, je naplněno následujícími označeními:

 1. Účelnost.
  1. Toto plemeno psa není plaché, tento obrázek na lidském těle naznačuje, že majitel tetování jistě dosáhne svého cíle;
 2. Odvaha.
  1. Bulteriér je statečný pes a tuto odvahu přenáší na svého majitele;
 3. Napájení.
  1. Bulteriéři mají svalnatou a silnou postavu, tetování s jeho obrázkem odráží majitele tetování jako silnou osobnost;
 4. Oddanost.
  1. Jak víte, psi jsou nejlepší přátelé lidí, jsou oddaní svému majiteli, milují ho a respektují ho; tetování bulteriéra hovoří o oddanosti majitele tetování, jeho spřízněné duši, rodině nebo životních prioritách;

Tetovací skica bulteriéra může také mluvit o lásce člověka ke světu zvířat, náklonnosti ke psům nebo lásce k tomuto konkrétnímu plemeni.

Kromě pozitivních vlastností nositelného obrazu může mít tetování bulteriéra také ne tak příjemné významy:

 1. Agresivita.
  1. Obraz agresivního bulteriéra hovoří o složité povaze majitele tetování, takový člověk se jen tak nevzdá, protože neplánuje prohrát;
 2. Vznětlivost.
  1. Pokud je bulteriér zobrazen na tetování v nespoutaném stavu, takový obrázek charakterizuje majitele tetování jako nespoutaného a rychle temperamentního člověka. Další ne špatnou, ale nijak zvlášť pozitivní hodnotou tetování tohoto plemene je portrét ztraceného mazlíčka.
bullterrier tattoo
bullterrier tattoo
bullterrier tattoo

Možnost provedení tetování

Tetování bulteriéra se provádí jak barevně, tak černobíle.Muži volí náčrtky bulteriéra s převahou agresivních prvků, například: obojek s hroty, nebo obrázek psa s úsměvem nebo ve vzteku. Náčrty tetování ženských bulteriérů se vyznačují zdrženlivějším dějem, pes na obrázcích je obvykle klidný a přátelský.

Obrázek lze doplnit různými barvami, nápisy a dalšími preferovanými prvky. Obrázky psa můžete použít na jakoukoli požadovanou oblast těla, může to být pes v plné délce nebo jen obličej domácího mazlíčka.

V každém případě tetování s bulteriérem zdůrazní nejlepší vlastnosti majitele tetování a také ochrání před různými problémy v životě.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.