Tetování býk - VeAn Czech
Býk

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Býka?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Býkem?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Náčrt tetování býka

V mnoha národech byl býk spojován s nezdolnou silou a neuvěřitelnou silou.

Ale obraz artiodaktyla byl ztotožněn se znakem mužského principu. Toto zvíře je plné ušlechtilosti a síly, mnoho kultur ho spojovalo s bohy, jako je Zeus. Starověký řecký bůh, známý nám z mytologie, se poměrně často objevoval v podobě býka. Tento obraz nesl dvojí poselství: býk se choval jako znamení síly a moci Boha a na druhé straně zdůrazňuje lásku, protože býk sám působí jako znamení sexuální síly a plodnosti.

A jak víme z mýtů, Zeus měl mnoho vztahů s pozemskými ženami, v důsledku čehož se zrodili takoví hrdinové jako Achilles, Hercules, Perseus, Theseus a tak dále. Všichni to byli polobozi, napůl lidé.

Toto mocné zvíře kombinuje několik prvků najednou, sílu života a majestát - což jsou jeho přímé vlastnosti. Různé kultury národů popisovaly majestátní zvíře z velké části s příznivými vlastnostmi:

 • Buddhisté věří, že představuje osobu;
 • Íránci věří, že býk je zosobněním duše světa;
 • Keltský artiodaktyl označuje sílu a moc.
 • Zvláštní postoj k býkům v Indii, protože pro ně je to posvátné zvíře.
Tetování býk

Označení tetování býka

Tetovací skica býka označuje maskulinitu, sílu, moc, plodnost a na základě toho můžeme s jistotou předpokládat, že toto tetování je vhodnější pro muže.

 1. Černý býk s ohnivým pohledem může znamenat smrtící hru.
  1. Býčí býk je známkou zkrocení. Obecně řečeno, mnozí věří, že obraz býka je druh amuletu, který chránil svého majitele před zlými silami a zlým okem. Existuje názor, že tetování může dát člověku energii a vitalitu.
 2. Náčrt tetování býka v tribal stylu.
  1. Tento styl pochází ze starých keltských kmenů, kmenů Maori a Haida. Býk vyrobený v tomto stylu je znakem síly, plodnosti a moci.
 3. Rozzlobený býk.
  1. Tetování s takovým obrazem je známkou primitivní síly mužů.
 4. Rozzlobený býk.
  1. Tetování s takovým obrazem je známkou primitivní síly mužů.
 5. Býk.
  1. Znamení zvěrokruhu, které na svém obrázku vypadá jako býčí hlava. Takový obrázek pro tetování si zpravidla vybírají lidé, kteří se narodili v této konstelaci. Jsou to silné a vytrvalé osobnosti, ale také melancholie, jemnost a klid jsou jim vlastní. Lidé narození v souhvězdí Býka mají rádi pohodlí, pohodu a bezpečí a snaží se je ve svém životě najít. Býk v keltském stylu. V této interpretaci bude býk popraven mnoha keltskými uzly a vazbami. Tetování v tomto stylu nese označení síly a síly.
 6. Býčí lebka.
  1. V tetování je to znamení života a prosperity.
Tetování býk
Tetování býk
Tetování býk

Variace tetování

Vyvodíme-li obecný závěr z výše uvedených kvalit a významů býka, můžeme bezpečně říci, že je to nejvhodnější tetování pro sebevědomé, silné a vytrvalé muže.V tetovacích náčrtech je býk zobrazen jak v plném růstu, tak s jednou hlavou. Často se objevují obrazy násilného artiodaktyla spárovaného s matadorem, ačkoli tento obraz vyžaduje velkou plochu těla, aby odhalil charakter býka v celé jeho kráse.

Existuje spousta tetovacích náčrtů býka, provedených v černé a bílé a se vzpourou barev. Obraz lze provést v jakémkoli stylu, který preferujete: realismus, keltský, kmenový, akvarel, dotwork a tak dále. Při výběru tetování býka se obrázek obvykle aplikuje na hrudník, předloktí, lýtko nebo záda klienta. V každém případě tetování s tak silným zvířetem dá majiteli tetování nejen individualitu, ale také slouží jako vynikající amulet pro život.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.