Tetování Čarodějnice - VeAn Czech
Čarodějnice

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Čarodějnici?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Čarodějnicí?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Návrhy
tetování-čarodějnice

Každý zná legendu o Jeníčkovi a Mařence, dvou dětech, které přemohly zlou kanibalskou čarodějnici.Čarodějnické legendy se tradují od pradávna. V patriarchální době byly rusovlasé dívky s jasným vzhledem často považovány za čarodějnice a obviňovány ze všech lidských potíží. Všechny podezřelé dívky a ženy byly upáleny na hranici. Dívka byla nazývána čarodějnicí a upálena i kvůli neposlušnosti patriarchální autoritě.Mnozí z nejmoudřejších léčitelů, kteří uměli léčit neduhy, byli také spojeni s ďábelskými silami a upáleni. Postupem času se ale změnily zákony, lidé zmoudřeli, objevily se vědy, které vysvětlovaly mnohé věci pro mysl nepochopitelné.

Dnes se čarodějnice neupalují na hranici, ale naopak mnozí jejich služeb využívají. Existuje značné množství lidí se zvláštními schopnostmi: kouzelníci, molfarové, jasnovidci a tak dále. Téma čarodějnic se našla své místo v umění tetování.

Tetování Čarodějnice

Označení v umění tetování

V oblasti tetování má náčrt čarodějnice nejednoznačný význam.Na jedné straně čarodějnice označuje temnou stránku, mystickou sílu a hněv. A krása čarodějnice ukazuje, jak silná je její magie a podvod. Na druhou stranu tetování s čarodějnicí nese označení moudrosti a bohatství vědění.

V moderních tetovacích navrhách má mnoho obrázků čarodějnic erotické poselství. Například nahá čarodějnice létající na koštěti. Takové obrázky označují majitele tetování jako frivolní a větrnou osobu. To ale neznamená, že takové obrázky není vhodné aplikovat na vaše tělo. Krásná čarodějnice s šik postavou, hustým vlasem a svůdným vzhledem bude vždy velkolepou ozdobou vašeho těla.

Ale kromě sexuálních čarodějnic existují náčrtky zobrazující čarodějnice jako ošklivé babičky s mnoha bradavicemi, dlouhým křivým nosem a čepicí. Tento obrázek nese následující výklad: majitelé takového tetování mají tendenci být svými vlastními pány, ale často na to není dostatek důvěry. Jsou to spíše rezervované povahy, které skrývají své emoce před vnějším světem.

Tetovací skica čarodějnice hořící v ohni označuje tajnou zlobu a pomstu, které jsou zaměřeny na osobu ženské povahy.

Tetování Čarodějnice
Tetování Čarodějnice

Skica čarodějnicé může být plnohodnotným tetováním, nebo může obsahovat různé prvky.Které nejen doplňují děj, ale vnášejí do něj i své označení.

 1. Obrazek pavoučí síťi.
  1. Označuje touhu po poznání, nových objevech.
 2. Obraz lebky nebo kostry čarodějnice.
  1. Takové tetování znamená, že majitel tetování dosáhne svého cíle jakýmkoli způsobem.
 3. Čarodějnice se svíčkou.
  1. Význam je významově podobný pavoučí síťi– touha po poznání, stejně jako zdokonalování starých znalostí.
 4. Čarodějnice se sovou.
  1. Sova na obrázku je znamením moudrosti a spojení se silami přírody. Majitel tetování je zpravidla spravedlivý člověk, který netoleruje podvod.
 5. Pokud v tetování s čarodějnicí převládá had.
  1. Takový obraz je známkou blízkého nebezpečí.
 6. Obraz kotle v tetování hovoří o vnitřních emocích majitele.
  1. Prázdný kotel znamená, že člověku chybí minulost. Obrácený kotel symbolizuje ztracenou kontrolu. Pokud je kotel v plamenech, takový obraz naznačuje změnu v životě majitele k lepšímu.
 7. Kresba netopýra.
  1. Je znakem vnitřního duchovního světa.

Když to shrneme, je jasné, že může existovat spousta náčrtů čarodějnice, s různými doplňkovými prvky a s jinou zápletkou. Ale v každém případě tetování s čarodějnicí nenese nic špatného, ​​ale naopak znamená moudrost.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.