Tetování návrhy "čárový kód" - VeAn Czech
Čárový kód
7 akciových nabídky
od VeAn Tattoo!
Získej SVOJÍ slevu!

Tetování návrhy "čárový kód"

Dnes existuje mnoho témat pro tetování.

Lidé zdobí svá těla obrázky zvířat, ptáků, rostlin, portréty lidí, abstraktními kresbami, různými mechanismy a tak dále. V oblasti uměleckého tetování existuje tolik témat, že každý si může vybrat návrh podle svého gusta.

V tomto článku se budeme bavit o originálním, populárním a neobvyklém tetování "čárový kód".

Tetování "čárový kód" je unikátní obrázek, stejně populární u žen i mužů. Tetování s čárovým kódem vždy přitahuje pozornost, protože na těle vypadá dosti neobvykle. Co znamená tetování "čárový kód", se dozvíte v našem článku.

tetování návrhy čárový kód
tetování návrhy čárový kód
tetování návrhy čárový kód

Co je čárový kód?

Čárový kód je grafické schéma, které nese v sobě určitou speciální informaci.

Čárové kódy jsou umisťovány na povrchy mnoha výrobků, informace z kódu jsou čteny pomocí skeneru, poté se na obrazovce zobrazí veškeré informace o výrobku.

Obrázek čárového kódu je všem známý: pruhy různé tloušťky a délky, pod kterými se nachází sada čísel.

Proč takový obrázek přitáhl pozornost tetovací komunity?

tetování návrhy čárový kód
tetování návrhy čárový kód

Význam čárového kódu v oblasti uměleckého tetování

  • Nejvýraznějším příkladem tetování čárového kódu je všeobecně známý herec Pavel Prilučný, který si ve filmu "Na hře" nechal na krku vytetovat čárový kód s nápisem "doc". Po tomto filmu začalo tetování s čárovým kódem získávat na popularitě.
  • Když si lidé nechávají tetovat čárový kód, často pod pruhy zobrazují důležitá data, například: den svého narození, narozeniny dítěte, blízké osoby, datum svatby a tak dále.
  • Také místo řady čísel mnozí zobrazují jméno nebo stručný nápis, který má pro majitele tetování zvláštní význam.
  • Návrh čárového kódu také funguje jako znak protestu. Tímto způsobem člověk demonstruje, že je proti tomu, aby byl člověk vnímán jako zboží. Pomocí tohoto tetování člověk zdůrazňuje svou individuální povahu, odlišnost od jednotvárné společnosti. Toto tetování může také vyzývat lidi ke kultuře, protože pokud se všichni budou chovat jakkoli, brzy se lidé stanou předmětem obchodu.
  • Tetování "čárový kód" může naznačovat, že brzy nastane taková budoucnost, kde bude každému člověku voperován čip, aby bylo snadné každého sledovat a ovládat.
tetování návrhy čárový kód
tetování návrhy čárový kód
tetování návrhy čárový kód

Na jakou část těla umístit tetování čárového kódu?

Nejčastější místa pro tetování čárového kódu jsou krk a zápěstí.


Tetování však můžete nechat udělat na jakémkoliv místě, které si přejete, protože omezení neexistují.

Co se týče velikosti tetování, záleží na vašich přáních a na vybraném místě pro tetování. Čárový kód se obvykle dělá v malých rozměrech. V případě potřeby se tetování snadno skryje oblečením.

Tetování je prováděno v černé barvě, avšak pokud si přejete, váš čárový kód může být proveden v jakémkoliv barevném formátu, který si zvolíte.

Tetování čárový kód je ideální pro lidi, kteří upřednostňují minimalismus, stručnost a jednoduchost.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.