Červená růže

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Červenou růži?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Červenou růží?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Tetování skici červené růže

Barevné, světlé, velkolepé tetování vždy přitahuje pozornost všech kolem a kolemjdoucích. Jedním z těchto tetování je obraz červené růže.

Růže byly vždy velmi oblíbené v oblasti uměleckého tetování, ale byla to právě červená růže, která byla nejžádanější. Kromě toho je tetování červené růže oblíbené nejen mezi dívkami, ale také mezi muži.

Od starověku je znám po celém světě, své označení mu přisuzovaly různé národy. Již od středověku literatura mnoha národů popisuje růži jako znamení pozemské vášně, vášnivé, silné lásky.

  • Ve slavných dílech "Sněhová královna" a "Malý Tsakhes" má růže mystický charakter.
  • Podle řecké mytologie se krásná bohyně lásky a krásy Afrodita zrodila z mořské pěny vpodobě krásné růže.
  • Panna Maria měla jiné jméno „Mystická růže“, znamení růže s trny označuje lidskámuka.
  • V Číně je růže kvetoucím znamením a také označuje potěšení v rozporu s disciplínou.
  • Japonci spojují růži se znakem něhy, hrdosti a síly.
  • U Slovanů je růže znakem dokonalosti.Označení tetování červené růže je ovlivněno mnoha složkami. Například okvětní lístky růží jsou znamením radosti, poupě znamená slávu, trny hovoří o utrpení, touze a smutku. Nejčastější označení červené růže je znakem krásy, lásky a vášně. Vínová růže hovoří o vnitřní harmonii majitele tetování. Ale kromě toho má červená růže i další označení.

Tetování červená růže
Tetování červená růže
Tetování červená růže

Výklad červené růže

Hlavní významy lásky a věrnosti získala červená růže díky legendě o Afroditě.

Podle legendy Afrodita, bohyně krásy a lásky, spěchala za svým milovaným. Proběhla kolem zahrady s bílými růžemi a probodla si nohu trnem. Jakmile se kapka její krve dotkla růže, všechna poupata okamžitě zčervenala. Obraz růže je stejně populární mezi oběma pohlavími a označení tetování jsou podobná. Tetování červené růže na mužském těle je znamením lásky.

Takový obraz naznačuje, že jeho majitel miluje svou druhou polovinu, a také pokud je pár v hádce, pak druhým významem je shledání se svým milovaným. Dalším označením tetování, které sluší mužům, je vnitřní a vnější krása člověka.

Tetování červená růže
Tetování červená růže

V tetování se často používá obraz červené růže s trny. Toto tetování má také několik označení:

  • Hlavní v člověku není krása, ale vnitřní klid;• Nevěřte vzhledu člověka, může klamat;
  • Darování a boj o milovanou osobu.Tetování, které zobrazuje růži bez trnů, říká, že její majitel už našel svou lásku. Oblíbené je také tetování, na kterém je kombinována červená růže s doplňkovými prvky. Například růže s dýkou, obraz označuje vášnivou lásku. Červená růže s lebkou, kříž je znamením lásky a paměti pro milovanou osobu.

Velmi často je tetování s červenou růží doplněno různými nápisy, poznámkami, motýly, ptáky a dalšími prvky.

Obraz červené růže vypadá působivě a barevně na jakékoli části těla, muži si zpravidla vybírají paže nebo rameno. Zástupci slabší poloviny si na různé části těla cpou tetování rudou růží. Mohou to být ruce, zápěstí, břicho, žebra, boky, nohy, záda, krk. Obraz se může skládat z jednoho poupěte červené růže nebo celé kytice krásných květin.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS