Tetování návrhy Češirská kočka - VeAn Czech
Češirská kočka
7 akciových nabídky
od VeAn Tattoo!
Získej SVOJÍ slevu!

Tetování návrhy Češirská kočka

Všichni známe okouzlující příběh velkého fantasta a vynálezce Lewise Carrolla - "Alenka v říši divů".

Lewisova kniha nám vypráví o úžasné cestě Alenky zvláštní zemí plnou záhad a neobyčejných věcí a neobvyklých obyvatel. Z této knihy jsme se dozvěděli o neobvyklé, záhadné Češirské kočce, která získala srdce všech svým širokým úsměvem. V tomto příběhu Češir vystupuje v roli filosofa, pozitivního usměvavého kocoura, který se může objevit a zmizet, kdykoli si to přeje, nechávaje za sebou jen úsměv. Jak je známo, na motivy knihy byl natočen stejnojmenný film a animovaný film, v nichž je nejjasnějším postavou právě Češirská kočka. Vzhledem k takové popularitě není divu, že se tato kočka dostala i do umění tetování a těší se velké poptávce.

tetování návrhy Češirská kočka
tetování návrhy Češirská kočka

Vztah tetování k literární postavě

Nejpopulárnější je obraz hlavy Češira s široce usměvavou tváří.

Často lze vidět obrázek Češirské kočky v klobouku se stejně záhadným úšklebkem. Tetování Češirské kočky v plné velikosti se setkává mnohem méně často. Znamení tetování Češirské kočky je přímo spojeno s charakterem a zvyky této postavy z pohádky. Možná nejběžnější význam takového tetování je pozitivita, veselost, soběstačnost a záhadnost. Takový výklad je spojen přímo s úsměvem Češira. Také tetování znamená zůstat důstojným za jakýchkoli okolností a schopnost nevšimnutě zmizet v pravý čas.

Češir má ostrou mysl, zároveň je velmi upovídaný, může hodiny mluvit a filosofovat na různá témata. Další jeho zajímavou schopností je vidění nejrůznějších a neočekávaných stránek některých věcí. Vše, co se zdá být docela jednoduché a zřejmé, může Češir obrátit do složitého smyslu. Co se týče složitých, propracovaných pojmů, kočka je schopna je udělat tak jednoduchými a srozumitelnými, že i dítě pochopí, o co jde.

tetování návrhy Češirská kočka
tetování návrhy Češirská kočka
tetování návrhy Češirská kočka

Výklad tetování Češirské kočky

Význam Češira skrývá mnoho významů, ale všechny jsou nadány výlučně pozitivní energií:

  • Pozitivní naladění, nepřipustitelnost smutku nebo zoufalství, být vždy veselým a životaschopným člověkem;
  • Tetování Češirské kočky přitahuje štěstí a úspěch svému majiteli;
  • Zdůrazňuje přitažlivost k filosofii, úvahám o všem na světě;
  • Zdůrazňuje společenskost a upovídanost majitele tetování;
  • Ukazuje nekonečný optimismus majitele;
  • Charakterizuje přátelského člověka, často vystupujícího jako "duše společnosti";
  • Je vykládáno jako záhadnost, znamená člověka, kterého je velmi těžké rozluštit a předvídat jeho činy;
  • Zdůrazňuje soběstačnost člověka.Tetování s obrazem Češirské kočky může také znamenat určitý amulet, který naplňuje majitele jistotou, že je schopen vyřešit všechny problémy. Tetování je schopno přitahovat štěstí a darovat všem okolo pozitivní naladění.

Tetování s obrazem Češirské kočky je univerzální, vyhlíží stejně originálně a záhadně jak na mužském, tak na ženském těle. Češir může být proveden v jakékoli požadované barevné paletě, omezení nejsou. To může být jen prostě kočka, nebo s dalšími prvky: například s hodinkami, kloboukem, sedící na větvi nebo vznášející se ve vzduchu. Obvykle si takový obraz vybírají mladí životemilovní chlapci a dívky, demonstrujíce své pozitivní naladění. Tetování s Češirskou kočkou nese v sobě spoustu pozitivních emocí, darujíc je všem okolním.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.