Tetování - návrhy "chameleon" - VeAn Czech
Chameleon
7 akciových nabídky
od VeAn Tattoo!
Získej SVOJÍ slevu!

Tetování - návrhy "chameleon"

Mezi množstvím návrhů se těší zvláštní poptávce obrázky chameleonů.

Tetovací návrh chameleona je univerzálním obrázkem, který je populární jak mezi ženami, tak muži. Co znamená chameleon v oblasti tetování? Odpověď na tuto otázku najdete v našem článku.

tetování návrhy chameleon
tetování návrhy chameleon
tetování návrhy chameleon

Zvláštnosti chameleona

Než si necháte na tělo aplikovat obrázek chameleona, měli byste se co nejvíce seznámit s tímto zvířetem, poznat jeho unikátní rysy a charakteristiky.

Tak úžasná bytost, jakou je chameleon, má mnoho zajímavých vlastností, například když se poleká, zvětší se. Jazyk chameleona je delší než délka jeho těla. Chameleon skutečně může měnit svou barvu, i když ne tak rychle, jak nám ukazují v kreslených filmech. Další zajímavou schopností je, že chameleon dokáže dobře vidět v ultravioletovém spektru.

Je to úžasná bytost, takže není divu, že jsou jeho návrhy tak populární v oblasti uměleckého tetování.

tetování návrhy chameleon
tetování návrhy chameleon

Význam chameleona v oblasti tetování

Návrh chameleona je nadán mnoha významy:

  • Opatrnost - tato interpretace je spojena s tím, že chameleoni mohou vidět, co se děje za jejich zády;
  • Flexibilita, schopnost přizpůsobit se jakýmkoli podmínkám - toto význam je, jak jste již pravděpodobně uhodli, spojeno s tím, že chameleoni mění svou barvu;
  • Láska k cestování - takový význam získalo tetování s chameleony, protože tato stvoření žijí v tropickém klimatu; z toho se předpokládá, že člověk také miluje cestování.Výše uvedené významy jsou hlavní, interpretace se může měnit v závislosti na doplňkových prvcích, nebo člověk sám může tetování přiřadit zvláštní pro něj význam.

tetování návrhy chameleon
tetování návrhy chameleon
tetování návrhy chameleon

Stylové varianty pro tetování chameleona

Obrázek chameleona vypadá stejně dobře a zajímavě v jakékoli stylové interpretaci.

Například se hodí dobře známý styl Old School, který se vyznačuje jasnými obrysy, přidáním pásek a květin. Velmi efektně vypadá chameleon ve stylu New School, který je nám známý svými jasnými, kyselými odstíny. V tomto stylu neexistují žádné hranice, můžete vytvořit cokoli, co si duše přeje.

Často se setkáváme s tetováním chameleona v realistickém stylu. V tomto případě to vypadá, jako by na vašem těle opravdu seděl živý chameleon. Avšak pro dosažení takového výsledku je nutné obrátit se na specialistu s nemalou zkušeností, v jehož portfoliu jsou již práce v realismu.

Velmi originálně vypadá chameleon ve stylu trash polka, který oslovuje kontrastem mezi červenými a černými tóny.

Styl gravírování také hodí pro tetování s chameleony. V tomto stylu bude chameleon vypadat jako kreslený obrázek v učebnici.

tetování návrhy chameleon
tetování návrhy chameleon
Místa pro tetování chameleona

Tetování s obrázkem chameleona lze umístit na jakoukoli část těla.

Nejvýhodnějšími místy jsou od zápěstí po loket, předloktí, rameno, krk, klíční kost. Ale protože neexistují žádná speciální omezení, můžete tetování umístit na jakékoli místo, které si přejete na vašem těle.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.