Tetování návrhy chicano - VeAn Czech
Chicano
7 akciových nabídky
od VeAn Tattoo!
Získej SVOJÍ slevu!

Tetování návrhy chicano

Jedním z nejpopulárnějších stylů v oblasti tetování je styl "Chicano".

Tento styl je poměrně nový ve světě tetování, ale přesto je velmi rozpoznatelný a těší se obrovské popularitě. Tetování chicano má svůj vlastní příběh vzniku. Jelikož přesný překlad slova "chicano" není znám, jedním z nejbližších překladů je "mexicano", což označuje Američany mexického původu. Tetování v tomto stylu byla na počátku svého vzniku populární mezi latinskoamerickými gangy a dlouhou dobu je nosily výhradně zločinecké vrstvy populace. Časem však styl chicano přestal nést negativní významy a toto zdobení těla si mohli dovolit všichni zájemci.

Kromě toho, že tetování chicano bylo ozdobou uličních gangů, tento styl nese také zvláštní výklad. Tato tetování nesou v sobě význam marné existence a nejvyšší spravedlnosti. Poměrně často lidé spojovali obrázky tohoto stylu s "tancem smrti", kde je zobrazena smrt vedoucí ve svém tanci různé lidi. Proto národní obrázky chicano mají záhadný a dokonce hrozivý význam.

tetování návrhy chicano
tetování návrhy chicano
tetování návrhy chicano

Stylová jedinečnost

Chicano se vyznačuje převahou černých a šedých tónů.


Jasné, barevné odstíny zde nejsou přítomny. Objevují se obrázky, ve kterých lze vidět červenou barvu, ale jsou to jen nenápadné akcenty. Ale obvyklé bujaré barvy v tomto stylu nejsou vhodné. V dějových liniích obrázků ve stylu chicano jsou hlavními motivy víra, zbraně, bohatství, hrací karty a kostky, stejně jako krásné dívky s namalovanými obličeji. Dnes je právě poslední varianta mimořádně populární.

  • Krásné dívky, jejichž obličeje zdobí vzory národní tematiky, přesně v nich je jedinečnost stylu chicano. Sexy dívky, jejichž obličeje jsou namalovány jako lebky, nesou v sobě současně krásu a strach, a nikoho nenechávají lhostejným. Tyto ponuré krásky jsou často nazývány "Santa Muerte", což v překladu znamená "Svatá smrt". Návrh chicano se navždy zapamatuje a je těžké ho zaměnit za jiné styly.
  • Jelikož chicano vychází hlavně z chudých čtvrtí, kde náboženství pomáhalo lidem věřit v zítřejší den a přežívat v nespravedlivém světě, náboženství je také hlavním tématem tohoto stylu. Proto v tetování chicano často převažují obrazy Panny Marie, stejně jako Ježíše. Přestože tato tématika je světlá, obrazy světců jsou také zobrazeny v temných šedých tónech.
  • Nápisy. Krásné latinskoamerické fráze docela často zdobí tetování v stylu chicano. Tyto nápisy nesou v sobě poselství skutečně důležitých životních priorit a ne méně důležitých životních zákonů, kterých bychom se měli držet.
tetování návrhy chicano
tetování návrhy chicano

Místa pro aplikaci tetování

Tetování chicano efektně vypadají na rozsáhlých částech těla, jako je záda, hrudník, horní část nohy, předloktí, břicho.

Těmito obrázky zdobí svá těla jak chlapci, tak dívky. Jak je to divné, ale ženy si také docela často vybírají pro tetování obrázky sexy dívek ve stylu chicano, které efektně zdobí a dodávají obrazu jisté mystiky.

Vyberete-li si styl chicano, můžete si sami vytvořit svůj jedinečný návrh. Stačí si vzít obrázek krásné dívky a doplnit její podobu národními latinskoamerickými vzory.

Tetování chicano nikoho nenechává lhostejným, lidé, jejichž tělo zdobí podobný obraz, jsou vždy v centru pozornosti. Vyberete-li si tento styl, připravte se na to, že přitahujete pohledy všech kolemjdoucích a okolních lidí.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.