Tetování chobotnice - VeAn Czech
Chobotnice

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Chobotnici?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Chobotnicí?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Návrh tetování chobotnice

Chobotnice neustále udivuje lidi svou tajemností.

O tomto mystickém obyvateli mořských hlubin existuje značné množství legend. Různé národy obdivovaly chobotnici a zároveň byly při pohledu na ni zděšeny. Tetování chobotnice není tolik populární, stále ale má značný počet příznivců. Chobotnice vypadá nejpůsobivější na velkých plochách těla: na zádech, hrudníku, boku nebo rameni.

Mnoho národů, které žijí na pobřeží, uctívá chobotnice. Spatřují v ní mocné božstvo, které dobylo mořské hlubiny. V dávných dobách se o těchto měkkýších vyprávělo mnoho legend nejčastěji o ztracených lodích. Lidé věřili, že vodní víry, které zničily mnoho lodí, způsobila právě chobotnice, která se rozzlobila na lidi.

V mnoha legendách vystupuje chobotnice jako božstvo Cthulhu, vládce světa, který spočíval na dně oceánu. Cthulhu vzbuzoval v lidech strach, ale zároveň hlubokou úctu. Božstvo zosobňovalo moudrost a moc. Některé národy považovaly chobotnici za démona, který odváděl lidi do posmrtného života. Toto označení je spojeno s hrozivým vzhledem mořského tvora.

Tetování chobotnice
Tetování chobotnice
Tetování chobotnice

Výklad tetování chobotnice

Chobotnice dnes v lidech nezpůsobuje velkou hrůzu a její obraz v tetování symbolizuje moudrost, pokrytectví a nesmrtelnost.

  • Věčnost. Jeden z hlavních významů tetování chobotnice. Tento výklad je spojen s přítomností tří srdcí v těle chobotnice.
  • Pokrytectví. Tento význam je spojen se schopností měkkýšů vylučovat inkoust v okamžicích nebezpečí a také měnit barvu těla, což naznačuje jeho nestálost.
  • Amulet. Tento význam se vztahuje spíše k námořníkům, pro které byla chobotnice zobrazována na amuletech a tetováních jako ochrana.
Chobotnice se zakřivenými chapadly symbolizuje cyklus času.

Tetování chobotnice
Tetování chobotnice

Význam pro muže

Pro mužskou polovinu symbolizuje chobotnice nezávislost.

Tento výklad pochází z faktu, že chobotnice nezůstávají v hejnech, raději jsou o samotě, pokud možno co nejdále od svého druhu. Proto si návrh chobotnice nejčastěji vybírají svobodní, nezávislí muži.

Síla charakteru a statečnost. Existuje názor, že tetování chobotnice vzbuzuje důvěru v jeho nositele. Ne nadarmo byly ve starověku tak oblíbené amulety s obrázkem chobotnice.

Tetování chobotnice
Tetování chobotnice
Tetování chobotnice

Výklad pro ženy

Pro ženy tetování chobotnice znamená taktéž nezávislost, sebevědomí a vnitřní sílu.

Navíc pro ženy je tetování chobotnice znakem mateřství. Samice chobotnice je totiž schopna za celý svůj život naklást asi sto padesát tisíc vajec.

Život plný pestrých emocí. Tento význam je odvozen z faktu, že chobotnice mění svou barvu. V závislosti na situaci může chobotnice několikrát zcela změnit barvu.

Chobotnice je nejen originální, ale také velmi zajímavý nápad pro tetování. Právě s chobotnicí můžete vymýšlet různorodé motivy pro vaše tetování. Může to být klidný měkkýš bloumající v hlubinách oceánu nebo děsivé monstrum z hlubin moře. Velmi působivý výjev je chobotnice, která svírá v chapadlech ​​loď. Takový obrázek vyžaduje velmi velkou plochu. Existují také obrázky chobotnice s dalšími obyvateli hlubokého moře: rybami, želvami atd. Chobotnice jako animované postavy se tetují také celkem často.

Tetování chobotnice nejen dodá individualitu vašemu stylu, ale také zdůrazní mužnost, moudrost, inteligenci a jedinečnost nositele takového tetování.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.