Chrlič

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Chrlič?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Chrličem?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Návrhy tetování-chrlič

V oblasti tetování existuje mnoho náčrtů souvisejících s mytologií.

Mýtické bytosti se často stávají nápadem tetování a kromě toho jsou velmi žádané. Jsou různá stvoření: poslové dobra a spravedlnosti a jsou tací, kteří děsí lidi pouhou zmínkou o nich. Ale je tu ještě třetí zvrat tvorů z mytologie, kteří přešli na světlou stranu, a takovými tvory jsou chrliči. Vzhledově vypadají jako děsivý drak, jejich obrazy bylo zvykem zdobit katedrály sochami. Nejznámější stavbou, která je střežena množstvím takovýchto soch, je katedrála Notre Dame.

V bájích starověkého Řecka měli chrliči zvláštní moc, jakmile vykonali své činy, okamžitě zmizeli. Tato stvoření jsou prostředníky mezi bohy a obyčejnými lidmi. Navíc mytologické bytosti mohly určovat lidský osud. Navzdory děsivému vzhledu stvoření je to dobrý posel, protože kdysi tato stvoření činila pokání a přešla na stranu dobra. Mytologické bytosti jsou spojovány s personifikací hříšných lidí, kteří činili pokání ze všech svých činů a zlo je opustilo.

Podle legendy chrliči jsou noční tvorové, které se denní světlo dokážou proměnit v kámen. Existuje názor, že ve dne se tvorové schovávali v jeskyních, aby čekali do noci. Mýty některých národů popisují tvory schopné žít pod vodou. Ale navzdory mnoha popisům jsou společné rysy mytologických tvorů: tělo draka se širokými silnými křídly, silná tlama s tesáky a silné houževnaté tlapy.

Tetování chrlič
Tetování chrlič
Tetování chrlič

Význam návrhu

  • Tvor se složenými křídly. Tetovací návrh chrliče na tomto obrázku znamená ochranu majitele tetování před hrozbami vnějšího světa. Stvoření na obrázku zpravidla sedí na okraji střechy.
  • Stvoření na katedrále. Toto tetování označuje přechod temného stvoření k dobrotě, která ochrání majitele tetování před zlými silami.
  • Stvoření během letu. Označuje cílevědomost člověka, jeho lásku ke svobodě a dravý začátek. Také tetování znamená nezastavitelnou sílu.
  • Tetování chrliče může být stále znakem nočního života člověka, protože jak víte, mýtická stvoření žijí pouze v noci.
  • Groteskní obraz stvoření hovoří o složitém vnitřním světě majitele tetování, jeho osobitosti.
  • Boj stvoření s lidmi. Takový obrázek naznačuje, že majitel tetování oceňuje své ideály a nebojí se je bránit před společností.
  • Tvor, jehož ústa jsou otevřená, oznáčuje agresi.
  • Pokud stvoření skrylo své tělo za křídly, takové tetování hovoří o tajemství člověka a jeho touze po osamělosti.
Tetování chrlič
Tetování chrlič

Tetování zobrazující mýtické stvoření se obvykle provádí v realistickém stylu, ale možnosti provedení se mohou lišit.

Například můžete do tetování přidat trochu humoru: vytvořením chrliče se sladkým úsměvem nebo dokonce naplnit obraz kočky s chrličovými křídly. Přesto se většina rozhodne vytvořit děsivý majestátní vzhled, který se zpravidla aplikuje na prominentní místa nebo na rozsáhlé plochy. Jedná se o univerzální tetování, které vypadá velkolepě na mužském i ženském těle.

Náčrt chrliče poslouží člověku nejen jako originální dekorace, ale i jako mocný amulet. Jedná se o unikátní tetování, které zobrazuje zlo v jeho nejčistší podobě, ale nese dobré poselství. Tento obraz ochrání svého majitele nejen před vnějším, ale také před vnitřním zlem. Výběrem tetování chrliče si vyberete spolehlivého společníka na celý život.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS