Coca-Cola

10

дней

12

часов

30

минут

42

секунд

Taky miluješ Coca Colu?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Coca Colou?

7 akciových nabídky
od VeAn Tattoo!
Získej SVOJÍ slevu!

Skica tetování Coca-Cola

Co motivuje lidi k tetování?

Je to smysl, který každý člověk vkládá do své práce, krása a styl, zdobení těla, touha vyniknout. Zatímco kdysi mělo tetování sloužit jako amulet chránící nositele před problémy a neštěstím, dnes je spíše dekorativní. Co se týče tetování Coca-Cola, je situace ještě zajímavější.

Symbolika Coca-Coly je často čistě reklamní kampaní. Samotná značka je oblíbená u mnoha mladých lidí, dokonce se pro ni v řeči i v písmu používá termín "generace Coca-Coly". Odkazuje na lidi, kteří vyrůstali v době největších propagačních akcí značky, přitahováni a lákáni množstvím lahodných nápojů, nových příchutí a doplňků, jako je vanilka, třešeň atd. V naší zemi se reklama a rozmanitost příchutí objevily mnohem později, protože vznik fanoušků nápoje se posunul v čase o desítky let dopředu.

Coca-Cola, jeden z nejoblíbenějších nápojů, se přesto vždy starala o to, aby si zvýšila a udržela svou pozici na trhu. Přítomnost konkurentů hraje v této "válce" významnou roli. Příkladem může být akce, kterou uspořádali reklamní specialisté: Coca-Cola otevřela tetovací studio, lidé starší 70 let mohli využít jeho služeb zdarma a na výběr bylo 16 tetování různého typu, ovšem v rámci reklamy. Na základě těchto informací je zde význam tetování čistě jediný - je to reklama, která popularizuje produkt společnosti.

Tetování Coca-Cola
Tetování Coca-Cola

Další významy tetování Coca-Cola

Druhým významem je prostě láska ke značce.

To znamená, že osoba, která si nechává vytetovat náčrtek Coca-Coly, je fanouškem tohoto nápoje a zdůrazňuje tak svou příslušnost ke generaci Coca-Coly. V salonu vám mohou doporučit stovky možností takového tetování, od obyčejné láhve až po produkt přeměněný na letadlo, terénní vozidlo atd. Nápisy, slogany a značky lze také měnit. Jakékoli tetování je trvalou součástí vaší kůže a odstranění uměleckého díla, ať už je jakékoli, bude nákladné a časově náročné, proto doporučujeme o jeho odstranění pečlivěji přemýšlet.

Z variant těchto tetování na internetu můžete vyzdvihnout filmové a hudební hvězdy, filmové a kreslené postavičky, které odpovídají výšce reklamního šílenství.

Dalším poselstvím je popularizace popkultury, která byla před časem v módě, ale nyní již opadla, a výskyt nových poutavých tetování ji může podpořit nebo alespoň připomenout, že taková existovala. Popkultura jako taková má mnoho prvků, ale její nedílnou součástí je přítomnost značek, z nichž jednou je Coca-Cola.

Kdo by si takové tetování nechal vytetovat? Nejčastěji je to člověk s pozitivním přístupem, duše společnosti, milovník večírků a zábavy. S touto osobou bude zábava, vždy je zde téma komunikace, je to extrovert, který jednoduché najde kontakt s ostatními. Pokud jde o cíle, které sleduje, je to jen ozdoba vlastního těla, příležitost vyniknout a zviditelnit se.

Tetování Coca-Cola
Tetování Coca-Cola
Tetování Coca-Cola

Kam umístit tetování Coca-Cola

Výběr místa je osobní záležitostí, takže můžeme jen předpokládat, že veselá a otevřená osoba si vybere prominentní místo, kde bude tetování dobře viditelné.

Může to tedy být paže, ale i ruka, holeň nebo bok, které se často používají jako oblast pro tetování u dívek.

Muži si vybírají předloktí nebo ramena, aby zdůraznili svalstvo nebo jednoduše zkrášlili horní část těla. Volí drsnější varianty stylu tetování, kde agresivní linie doplňují osobnost člověka.

Vzhledem k obrovskému výběru tetování na internetu může být rozhodování o konečném designu dost složité. Jaké barvy zvolit? Jaký styl a velikost? Kam práci umístit? Jak ji obohatit o další zajímavé prvky? Pokud vás tyto otázky zajímají, nejlepším řešením je obrátit se na specializovaného tatéra, který vám pomůže získat nejatraktivnější design podle vašich představ.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Článek je psán žurnalisty a je pouze informativní. Jestliže jste našli chybu a nebo nesouhlasíte s tím co je tu uvedeno, informujte nás contentvean@gmail.com.
KONTAKTUJTE NÁS