Tetování Ďábel - VeAn Czech
Ďábel

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Ďábla?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Ďáblem?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Tetovací skici Ďábel

Oblast uměleckého tetování pochází z nejstarších dob.S pomocí různých kreseb spodního prádla bylo zvykem označovat příslušnost ke kmeni, z tetování bylo také možné pochopit, co člověk dělá: šaman, léčitel, lovec atd. Mnoho obrázků fungovalo jako talisman nebo dodávalo svému majiteli sílu, odvahu, inteligenci. Takové charakterové rysy zpravidla nesly obrazy zvířat, věřilo se, že člověk čerpá z tetování všechny silné vlastnosti zástupce zvířecího světa. V dávných dobách bylo mnoho kreseb spodního prádla, ale dnes je jejich počet prostě kolosální.

V dnešní době lidé plní svá těla tetováním různých předmětů: obrazy zvířat, různé hudební nástroje, mytologické postavy, abstrakce atd. V tomto článku budeme hovořit o jednom z populárních tetování ďábla. Tento obrázek je v tetovacím průmyslu docela běžný, proč je tak populární?

Skica „ďábel“ na první pohled nese pouze negativní označení, i když jde o mylný názor. Ďábel v tetování má několik významů, o kterých se dozvíte z tohoto článku.

Tetování Ďábel
Tetování Ďábel
Tetování Ďábel

Označení tetování Ďábel

Tetování "ďábel" vypadá zpravidla děsivě, zlověstně, chvění prochází tělem, stačí se podívat na jeho úšklebek nebo pohled.Tato postava je úplným opakem Boha a svou silou ho dokonce předčí. Protože je mnohem snazší svést člověka k hříchu, protože závist, schopnost nenávidět, chamtivost a hříšnost jsou vlastní lidské přirozenosti. Je těžké stát se spravedlivým, ale je velmi snadné stát se hříšníkem.

Nezapomínejte však, že kdysi dávno byl ďábel andělským stvořením. Ale jakmile tento anděl projevil svou závist na Boží moc a majestát, stal se navždy uvězněn v pekle. V podsvětí si ďábel skupuje lidské čisté duše, tlačí lidi k hříchům, vládne zlým duchům a ďáblům. Podle legendy s každou novou duší roste síla ďábla, a jakmile se stane všemocným, pohltí celý živý svět.Hlavním smyslem ďáblova náčrtu je zloba, pokušení a hřích.

Význam tetování se však může lišit v závislosti na dalších prvcích. Například hlavní poselství tetování se může změnit v závislosti na nápisu, který zdobí tetování s ďáblem. Tetování ďábla, vedle kterého je zobrazen anděl, hovoří o věčném boji dobra se zlem.V zemi vycházejícího slunce (Japonsko) existuje podobná postava - démonka Chanya. Její obraz na těle je jakýmsi amuletem proti zlým myšlenkám. Také tento obrázek může naznačovat, že majitel tetování je mezi dobrem a zlem a může si vybrat pouze stranu.Obraz ďábla znamená pokušení. Často v tetování je ďábelka popravena v atraktivní póze, jako by sváděla, ale její pohled je děsivý.

Tetování Ďábel
Tetování Ďábel

Možnosti obrázku

Obvykle je ďábel zobrazen v jasně červené barvě, v plápolajícím ohnivém plameni.

Samotná postava je zobrazena v podobě muže, ale se zvířecími rysy: má rohy a ocas, někdy dokonce kopyta. Téměř na každém výkresu drží čert svůj nástroj – trojzubec. Navzdory skutečnosti, že obrázky s ďáblem jsou na první pohled negativní, tetování lze provést také vtipným stylem. Může to být například malý skřítek s obrovskýma kreslenýma očima nebo kreslený obrázek ďábla s nápisem „Bad girl“. Možností může být mnoho, vše záleží na fantazii.

Ďábelské tetování jsou vyobrazeny jak barevně, tak černobíle. Skici s touto postavou si vybírají muži i ženy.

Když už mluvíme o místech pro aplikaci tetování ďábla, neexistují žádná zvláštní omezení, kresba bude vypadat dobře na paži, na zádech a na hrudi. Pokud mluvíme o malém obrázku skřítka, nejvhodnějšími místy jsou bérce, zápěstí, krk.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.