Davidova hvězda

10

дней

12

часов

30

минут

42

секунд

Taky miluješ Davidovu hvězdu?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Davidovou hvězdou?

Vyplň formulář
a získejt slevu 10%
Doba poskytnutí je omezená

Návrhy tetování
Davidova hvězda

Mezi množstvím populárních tetovacích vzorů jsou obzvláště oblíbené různé starověké symboly a znaky.Jedním z takových symbolů, který je mezi oběma pohlavími velmi žádaný, je Davidova hvězda. Toto je nejstarší znamení, které vědci nacházejí téměř ve všech koutech Země, zobrazené na předmětech minulých dob.

Davidova hvězda je šestiúhelníková hvězda, která je také známá pod takovými jmény: pečeť Šalomouna, Magendovida, hexagram a tak dále.

Toto znamení má mnoho jmen, ale ještě více je plné označení. Navzdory skutečnosti, že se jedná o nejstarší znamení a také pokryté mnoha tajemstvími a tajemstvími, v moderním světě je jeho obraz zcela běžný. Například šestihranná hvězda je zobrazena na státní vlajce Izraele.Existuje názor, že hexagram je znakem židovské komunity, ale není to tak úplně pravda. Davidova hvězda je skutečně znakem tohoto společenství, ale kromě toho se tento symbol nachází v mnoha náboženstvích, v různých podobách. V dávných dobách mohli takové znamení na těle nosit pouze mniši a kněží, čímž prokázali své spojení s Bohem. Pokud se někdo odváží získat takový vzor bez povolení bez povolení, bylo to přirovnáno k rouhání a aroganci.

Tetování Davidova hvězda

Označení v oblasti tetování

Tetovací skica "Davidova hvězda" je plná mnoha různých označení, někdy dokonce protichůdných.Mnozí považují tento hexagram za dobré znamení, někteří jej srovnávají se satanismem.

Která verze je pravdivá? O tom se dozvíte v našem článku.

Obraz šestihranné hvězdy je často spojován s božskou dokonalostí. Protože jeho úhly směřují ke čtyřem světovým stranám (sever, jih, západ a východ), a také směřují k nebi a zemi.

Druhé označení spojené s Davidovou hvězdou je harmonie. Trojúhelník směřující nahoru označuje hmotný svět, druhý zosobňuje duchovní svět. Jejich kombinace tvoří jeden celek harmonie.

Význam tohoto tajemného znamení je často srovnáván s významem východního symbolu "Jin-Jang". Směr dvou trojúhelníků, nasměrovaných v opačných směrech, označuje mužský a ženský princip. Trojúhelník směřující nahoru představuje mužský princip – živel ohně, země a činnosti. Trojúhelník směřující dolů označuje ženskost, hladkost, proporcionalitu, působí také jako znak prvků vody a vzduchu. Kromě klidu, míru a harmonie si mnozí tento symbol spojují se satanským znamením. Vysvětluje to skutečností, že šest rohů zosobňuje číslo "666" - číslo šelmy a zlých duchů. Protože hexagram má šest úhlů, stejný počet trojúhelníků a stran.

Tetování Davidova hvězda
Tetování Davidova hvězda

Existuje zcela opačné označení hexagramu k předchozímu významu.

Davidova hvězda je ochranným znamením, talismanem člověka, který je uchováván samotným Pánem. Předpokládá se, že nositelný obraz Davidovy hvězdy má silnou energii, která chrání svého majitele před všemi problémy a zlými silami. Na základě všeho výše uvedeného můžeme s jistotou říci, že Davidova hvězda je poměrně všestranné znamení, které má mnoho protichůdných různých interpretací. Je naplněn pozitivní energií, ale někdy je spojen se zlými silami. Při výběru tohoto náčrtu je důležité vzít v úvahu vaše pocity a vnitřní touhy, pouze poslechem svého vnitřního hlasu pochopíte, zda takové tetování potřebujete, nebo byste měli stále přemýšlet o výběru náčrtu.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Článek je psán žurnalisty a je pouze informativní. Jestliže jste našli chybu a nebo nesouhlasíte s tím co je tu uvedeno, informujte nás contentvean@gmail.com.
KONTAKTUJTE NÁS