Tetování delfín - VeAn Czech
Delfín

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Delfína?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Delfínem?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Návrhy tetování-delfín

Delfín je velmi hravý, zábavný, přátelský savec, je považován za nejlaskavějšího zástupce světa zvířat.Delfíni jsou vysoce inteligentní, velmi půvabní a neuvěřitelně krásní, vždy pozitivní, hraví a zábavní. Tato úžasná stvoření jsou známá po celém světě, možná díky jejich slávě a takovému množství pozitivních vlastností jsou obrázky delfínů velmi oblíbené v oblasti uměleckého tetování. Dokonce i v dávných dobách lidi už věděli o existovaní delfínu a měli o ně zvláštní zájem, lidé je rádi sledovali a studovali jejich zvyky.

Tetování delfín
Tetování delfín

Asociace různých národů

  • Ve starověkém Řecku byl delfín spojován s takovým pojmem, jako je láska. Toto označení vzešlo ze skutečnosti, že delfíni se stejně jako lidé věnují milostným radovánkám nejen kvůli plození, ale také pro potěšení. Také mezi Řeky byl delfín ztělesněním Dionýsa - boha vinařství a zábavy. Legenda říká, že Dionýsos se často dokázal proměnit v delfína, aby dopravil poutníky z Kréty do trezoru.
  • Ve starověkém Egyptě byl delfín obdařen množstvím pozitivních významů. Nejdůležitější z nich bylo zosobnění mateřství a léčení.
  • Indiáni věřili, že delfíni jsou velmi inteligentní tvorové, moudří, mají pozitivní energii a laskavost.
  • V dnešní době je obraz delfína nejčastěji spojován se znakem ochrany, mocným amuletem.
Tetování delfín
Tetování delfín
Tetování delfín

Obecný výklad
návrhu tetování

Tetování s delfínem má několik označení, která také závisí na stylu kresby.Nejběžnějším stylem delfínského vystoupení je keltský. Keltové studovali delfíny velmi dlouho a postupem času k těmto úžasným tvorům velmi přilnuli. Keltové si oblíbili jejich nekonečně hravou povahu a nezvyklou přátelskost. V tomto ohledu Keltové spojovali delfíny pouze s radostí, pozitivitou, svobodou a láskou k životu.Keltové také přiřadili delfínům prvek vody, protože jsou mořskými obyvateli. Každý ví, že delfíni jsou zachránci, kteří přivádějí tonoucí lidi na břeh a také pomáhají lodím dostát se na břeh.V tomto ohledu tetování delfínů označuje přechod životních fází. Pro mnoho lidí je obraz delfína znamením snu a světlejší budoucnosti.Tetování s delfínem může o svém majiteli hodně prozradit. Lidé, kteří volí tento návrh, jsou většinou veselí, sympatičtí a pozitivní, preferují aktivní odpočinek, mají silnou světelnou energii,, vždy přijdou na pomoc, jsou milovníci svobody. Tito lidé často dávají přednost vodnímu živlu a nejčastěji jsou zamilovaní do moře.

Tetování delfín
Tetování delfín

Tetování zobrazující pár delfínů je interpretováno jako znak jin-jang.

Delfín oblečený jako námořník, uhodli jste správně, říká, že ten muž je spojen s flotilou. Dalším pozitivním označením delfína je štěstí, přátelskost a moudrost.

Obraz delfína je nejoblíbenější mezi ženami. Pro ně je obraz delfína interpretován jako inteligence, svoboda, moudrost a hravost. Ale stojí za zmínku, že mnoho mužů také dává přednost těmto úžasným zvířatům.Pro muže obraz delfína znamená především lásku k moři, stejně jako odhodlání, inteligenci a dobrou povahu. Pro kreslení obrázku se obvykle vybírají velká místa (záda, ramena, hrudník), na kterých může mistr zobrazit delfína v celé jeho kráse a zprostředkovat jeho optimistickou, radostnou náladu. Velmi originálně vypadají také malé obrázky siluety delfína, které jsou obvykle vycpané na paži, krku nebo noze. Vše záleží na přání klienta.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.