Tetování démon - VeAn Czech
Démon

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Démona?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Démonem?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Návrhy tetování démonů

Mezi množstvím různých náčrtů v oblasti tetování jsou někdy velmi žádaná strašidelná, děsivá tetování.Patří mezi ně obrázky s démonickými stvořeními. Tetování démonů spadá do dvou hlavních kategorií: démonická stvoření z pekla a chrliče. Význam tetování se liší podle toho, který démon je na tetování vyobrazen. Každá démonická postava v sobě nese zvláštní charakteristiku, a to jak negativní, tak zcela protikladnou. Podrobnější informace o označení démonů v tetovací sféře se dozvíte v tomto článku.

Tetování démon
Tetování démon
Tetování démon

Výklad různých národů

Existuje mnoho možností pro tetování s démony, taková rozmanitost je způsobena skutečností, že démonická stvoření jsou nedílnou součástí kultur různých národů.

Existuje o nich mnoho legend a pověstí, které popisují celé klany a řady těchto tvorů. Na základě toho se interpretace tetování může lišit v závislosti na kultuře jeho majitele.

  • V tradicích ortodoxní kultury jsou démonické bytosti považovány za padlé anděly. Nazákladě toho je člověk, který má na těle vycpaný obraz s démonem, fanouškem sil temnoty.
  • V Egyptě kultura říká, že démoni jsou menší božstva a také je třeba je uctívat. Dříve vtéto kultuře bylo považováno za velkou odvahu dát si na tělo obraz démona, lidé věřili, že tetování pomáhá člověku bojovat s temnými silami, aby nepřevzali jeho mysl.
  • V japonské kultuře byl obraz démona považován za talisman proti duchům zla.
  • V Řecku věřili, že tetování s démonem přinese štěstí jeho majiteli, věřilo se, že takovékresby určují lidský osud.
  • Mayské kmeny, stejně jako Aztékové, také používali tetování s démony, ale jejichoznačení byla různá. Mayové věřili, že tetování s démonickým stvořením dává člověku nebojácnost a sílu. Aztékové používali obrazy démonů v různých rituálech spojených s náboženstvím.
Tetování démon
Tetování démon

Populární náčrtky démonů

  • Tetování s Azraelem - je anděl smrti, který vyprší jed s mnoha očima. Bývá zobrazován smečem. Toto stvoření pomáhá člověku jít do jiného světa.
  • Sketch of Balthazar - toto stvoření je představitelem styku démony a pouhéhosmrtelníka. Balthazar se vyznačuje krutostí a lstí.
  • Tetování s Belzebubem – je zlý duch, který slouží samotnému ďáblu.
  • Tetování s Mefistofelem – jedním z mocných padlých andělů.
  • Také existují tetování s démonickými vědci. Například: Rovne - kdo zná všechny jazyky,věří se, že jeho obraz pomáhá člověku porozumět jakémukoli jazyku. Orobas je věštec, předzvěst budoucnosti.Tetování démona vypadá velmi působivě, ale při výběru takového náčrtu byste měli být opatrní. Zpočátku byste měli zjistit, jaké označení se skrývá v démonickém obrázku, a teprve poté se rozhodnout pro tento druh tetování na těle nebo byste měli také přemýšlet o výběru náčrtu.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.