Deštník

10

дней

12

часов

30

минут

42

секунд

Taky miluješ Deštník?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Deštníkem?

7 akciových nabídky
od VeAn Tattoo!
Získej SVOJÍ slevu!

Návrhy tetování-deštník

V našem světě existuje obrovské množství tetování udělaných v různých stylech, technikách a barevných poměrech.


V tetovacích obrázcích se používají různé vzory, divoké zvířáta, příroda, různé interiérové ​​předměty, předměty pro domácnost a mnoho dalšího. Jedním z těchto originálních tetování je obraz deštníku. Deštník, jak jsme zvyklí, je věc, která chrání člověka před deštivým počasím, případně před horkým sluncem. Pro obyvatele Číny, stejně jako Egypta, je deštník symbolem bohatství a moci. Deštník je zároveň znakem světla a stínu, respektive čáry mezi nimi, spojující horní a dolní svět. V této interpretaci slouží rukojeť deštníku jako osa a oblouk slouží jako obraz oblohy. Často si stydliví lidí vybírají tetování deštníku. Ti, kteří potřebují ochranu, nebo naopak, jsou sami ochranou, mocí. Ale často je deštník spojen s ochranou. Mnoho lidí věří, že deštník je může ochránit před nejrůznějšími nebezpečími a problémy. A také deštník pomáhá vyrovnat se se strachem, pomáhá překonat vnitřní nejistotu.

Návrhy tetování-deštník
Návrhy tetování-deštník
Návrhy tetování-deštník

Záhada smyslu

Tetování deštníku je originální a velmi zajímavá ozdoba těla.


Také obrázek deštníku je univerzální, takže je oblíbený jak u muže tak i žen. Jaký výklad nese obraz deštníku? Toto tetování má několik označení.


  • Tetování deštníku, stejně jako samotný deštník, má ochranné vlastnosti. Obraz často slouží jako talisman pro člověka.Chrání majitele před různými životními problémy vnějšího světa, deštník se také stará o vnitřní svět člověka. Tetování chrání člověka před negativní energií, zlým okem a pomluvami.
  • Deštník také slouží jako ochraně rodiny a rodinné pohody. Při zachování vzájemného porozumění, lásky a podpory z obou stran rodiny. Často tetování zobrazuje zamilovaný pár pod jedním deštníkem.
  • Také tetování deštníku slouží vnitřní podporou člověku. V tomto výkladu ve správný čas deštník dodává člověku sebevědomí a odvahu.
  • Jako strážce vnitřního světa člověka chrání deštník pocity svého majitele a také jeho myšlenky.
Návrhy tetování-deštník
Návrhy tetování-deštník

Co znamená tetování pro muže i ženy?

Tetování s deštníkem vypadá velmi originálně a zajímavě, a to jak na mužském, tak ženském těle.


Deštník na těle muže představuje sebevědomí svého majitele a také schopnost chránit sebe a své blízké. Obraz deštníku také naznačuje, že jeho majitel hledá životní podporu, chce být milován, najít milovanou osobu.

Na ženském těle deštník naznačuje, že jeho majitelka hledá ochranu, vnitřní sílu a důvěru. A tetování jí pomáhá vyrovnat se s vnitřní nejistotou jak v různých životních okolnostech, tak v milostných vzplanutích.

Tetování s deštníkem vypadá originálně na jakékoli části těla. Současně může být provedení a styl tetování velmi odlišní. Deštník může být vyobrazen na paži, zádech, nohách, krku, předloktí a ramenách. Deštník lze výtetovat jen samostátně, nebo s dalšími prvky.Například listy, dešťové kapky, ptáci, různé nápisy, různé znaky a mnoho dalšího mohou doplnit obraz deštníku. Při výběru stylu tetování byste měli věnovat pozornost stylu akvarelu, grafiky a New school. Tóny mohou být velmi odlišné, může to být buď černobílý obrázek, nebo kombinace různých barev. V každém případě tetování deštníku ozdobí vaše tělo a ochrání vás před různými životními potížemi.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Článek je psán žurnalisty a je pouze informativní. Jestliže jste našli chybu a nebo nesouhlasíte s tím co je tu uvedeno, informujte nás contentvean@gmail.com.
KONTAKTUJTE NÁS