Tetování diamant - VeAn Czech
Diamant

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Diamant?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Diamantem?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Návrhy tetování - diamant

Diamant, neboli briliant, má nejideálnější podoby.Od pradávna považovali panovníci, válečníci a biskupové tento kámen za své znamení. Diamant již mnoho let fascinuje lidi svou krásnou hrou světla na hranách. Předpokládá se, že Indie je rodištěm diamantu (brilantního), protože právě v této zemi byl ve čtvrtém století před naším letopočtem nalezen první drahokam. Od té doby jsou lidé uchváceni nádhernou čistotou diamantu a jeho nepřekonatelnou silou. Tetování diamant dokonale zdůrazňuje vlastnosti člověka: čistotu, krásu, tvrdost a sílu, což je důvodem, proč lidí si často nechavají udělat tetování diamantů na svém těle. Diamantové tetování je univerzální, je oblíbené mezi ženami a i muži.

Tetování diamant

Co znamená tetování diamantů pro muži a ženy

Na první pohled se může zdát, že diamantové tetování se hodí spíše ženam, neboť je často spojováno s luxusem a krásou.Ale kromě těchto vlastností je diamant nejtvrdším kamenem na celém světě. Diamant byl talisman pro starověké válečníky. Věřilo se, že kámen dává válečníkům sílu a odvahu a také jim pomáhá přežít a překonat jakékoli potíže, pomáhá vyrovnat se i s těmi nejtěžšími soutěžemi. Diamant označuje vůli, duchovní sílu, je znakem vznešenosti a hrdosti. Vycpávání obrazu diamantu na svém těle muži zdůrazňují svou odvahu, neporazitelnost, sílu a sebevědomí.

Diamant účinně zdůrazňuje ženskou krásu, je znakem čistoty a věrnosti. Jeho záře, která vychází zevnitř a třpytí se na okrajích, označuje krásu exteriéru, naplněného bohatým vnitřním světem. Diamant pro ženy je znakem čistoty a nevinnosti, označuje také sofistikovanost, dokonalost a ideál.

Tetování diamant
Tetování diamant

Mocný amulet

Jak jsme uvádělí výše v textu, diamant byl talismanem pro válečníky, ale kromě toho je drahokam obdařen velmi silnou energetickou silou.Předpokládá se, že odstraňuje různé potíže člověka. Chrání svého majitele před vším zlem, pomáhá neposlouchat vliv jiných lidí. Pro ženy hraje diamant roli nejsilnějšího ochránce a také označuje plodnost a ženskost. Obyvatelé Indie připisují diamantu léčivé vlastnosti.Lidé věřili, že člověk se může vyléčit i z té nejzávažnější nemoci pouhým dotykem na drahý kámen. Alžběta I. se s diamantem nerozloučila, věří se, že to byl kámen, který jí poskytoval mocnou ochranu před morem. Biskupové věřili, že je diamant chrání svou čistotou a že ani Satan si s čistotou diamantu neporadí.

Předpokládá se, že diamantové tetování působí jako strážce milostných vztahů, často si milenci vybírají obrazy diamantů pro parná tetování. Pár tak prokazuje věčnou vzájemnou loajalitu k sobě, upřímnou lásku, čestnost a oddanost.

Tetování diamant

Variace obrázků

Diamantové tetování se zpravidla vycpávají na prominentních místech.Nejběžnější části těla, které jsou zdobeny diamantovým obrázkem, jsou záda, předloktí, zápěstí, prsty, ruce. Pro tetování se nejčastěji vybírají lila, modré, růžové odstíny, ale často se také vyskytuje obraz diamantu v černé barvě. Diamant může být buď samostatný obrázek, nebo s dalšími prvky.

Pokud spojíme všechna označení diamantu, dostaneme následující obrázek:

  • Znamení luxusu, úspěchu;
  • Jas, originalita;
  • Znak nezničitelné síly, ušlechtilosti, hrdosti;
  • Nejmocnější amulet;
Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.