DNA

10

дней

12

часов

30

минут

42

секунд

Taky miluješ DNA?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s DNA?

7 akciových nabídky
od VeAn Tattoo!
Získej SVOJÍ slevu!

Náčrt tetování DNA

Od té doby, co se tato pokroucená struktura objevila na obálkách populárně vědeckých časopisů, začalo skicování DNA přitahovat pozornost lidí kolem a zajímajících se o stavbu těla.Co znamená DNA v tetování? Zvažte níže.

Samotná šroubovice DNA je symbolem pokroku, rozvoje vědy jako takové. Objev DNA byl významným okamžikem v historii vědy, který vedl k řadě dalších objevů a inovací. Sama o sobě, spirála zájmu a přitahuje pozornost, hlavní věc je, že může být změněna přidáním dalších prvků, takže je jasnější a barevnější. Podstata tetování se nezmění, ale viditelnost vám bude hrát do karet.

Tetování DNA
Tetování DNA
Tetování DNA

Význam tetování DNA

Za prvé, je to projev zájmu o vědy a studium světa, zejména o biologii, chemii a biochemii, obecně o genetické inženýrství, které je v současné době natolik rozvinuté, že umožňuje provádět nejsložitější experimenty.Takže tetování s "krouceným schodištěm!" - znak obdivu a úcty k předmětu tetování a objevitelům.

Tetování nese velmi objemné poselství. Jsou to stovky hodin, které strávili vědci, zvířata, která se účastnila experimentů a libovala si ve velikosti lidské mysli. Mnohdy práci mohou vykonávat lékaři nebo studenti, kteří přímo souvisejí s medicínou a studiem jevů lidské podstaty.Tváře vědců mohou být zobrazeny ve formě DNA, mohou být umístěny místo molekul. Tetování mohou používat ohrožení lidé a v tomto případě samotné tetování obsahuje údaje o krevní skupině a také telefonní číslo.

Do práce lze zahrnout další prvky, které ji udělají zajímavější: stejná zvířata jsou kolem spirály a spirála samotná je barevná a jasná. Doplňte práci jasnými barvami a nyní se nudná věda změní a stane se zajímavější a přitažlivý. Důležité je také pozadí práce, které lze nastavit podle předmětu: mohou zde být vzorce, tabulky, jiné obrázky. Zkroucená spirála nemusí být jedna, může se protínat se svým vlastním druhem a vytvářet větší vzor, sytější. Kromě toho mohou být z DNA složena slova, symboly a čísla, kolem ruky se může omotat spirála, která ji učiní kompletní: právě tato prezentace ukáže podstatu DNA a jejích prvků.

Tetování DNA
Tetování DNA

Práce na mužích a ženách

Jak se může náčrt DNA lišit pro muže a ženy?Podstata práce je jasná a přístupná, ale jak ji učinit pro vás relevantní? V tomto tetování pro muže a ženy nejsou žádné rozdíly. Pokud chcete, může být doplněn o některé vyjádřené prvky genderových indikátorů.

Význam pro dívky je tento: DNA symbolizuje erudici, vášeň pro vědu, vášeň pro poznání sebe sama a druhých. Je to zajímavá osoba, která ráda zkoumá a studuje lidi kolem sebe, aby našla pro ni ty nejzajímavější momenty člověka.

Také tetování může znamenat spojení generací, lásku k původu člověka, jeho podstatě. Dívka s takovým tetováním je energická, chytrá a rozvíjející se osoba.

Pokud jde o muže, toto tetování má často, kromě stejného pro dívky, zájem o strukturu vesmíru, protože práce může být doplněna o planety, které jsou podobné atomům, satelitům, asteroidům a tak dále. Každý detail dílo ozvláštňuje, ale nemění jeho podstatu.

Šroubovice DNA se může na náčrtu obtočit kolem stromu, ovine se kolem stonků a koruny a možná i samotného kmene stromu.

Můžete tak zprostředkovat paralelu mezi světem člověka a přírody.

Barevné a černobílé, s odstíny a stíny, ve 2D a 3D, ve stylu biomechaniky, kde je spirála viditelná pod kůží, mohou být tato tetování umístěna na jakékoli části těla:

  • Paže;
  • Nohy;
  • Žaludek;
  • Lopatka;
  • Zpět;
  • Krk.Šířku a délku díla lze přizpůsobit zvolené partii těla. Pokud se nemůžete rozhodnout o náčrtu, měli byste kontaktovat mistra, abyste objasnili všechny podrobnosti o práci. Rádi Vám pomůžeme s rozhodnutím o stylu, barvách a velikostech díla.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Článek je psán žurnalisty a je pouze informativní. Jestliže jste našli chybu a nebo nesouhlasíte s tím co je tu uvedeno, informujte nás contentvean@gmail.com.
KONTAKTUJTE NÁS