Tetování DNA - VeAn Czech
DNA

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ DNA?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s DNA?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Náčrt tetování DNA

Od té doby, co se tato pokroucená struktura objevila na obálkách populárně vědeckých časopisů, začalo skicování DNA přitahovat pozornost lidí kolem a zajímajících se o stavbu těla.Co znamená DNA v tetování? Zvažte níže.

Samotná šroubovice DNA je symbolem pokroku, rozvoje vědy jako takové. Objev DNA byl významným okamžikem v historii vědy, který vedl k řadě dalších objevů a inovací. Sama o sobě, spirála zájmu a přitahuje pozornost, hlavní věc je, že může být změněna přidáním dalších prvků, takže je jasnější a barevnější. Podstata tetování se nezmění, ale viditelnost vám bude hrát do karet.

Tetování DNA
Tetování DNA
Tetování DNA

Význam tetování DNA

Za prvé, je to projev zájmu o vědy a studium světa, zejména o biologii, chemii a biochemii, obecně o genetické inženýrství, které je v současné době natolik rozvinuté, že umožňuje provádět nejsložitější experimenty.Takže tetování s "krouceným schodištěm!" - znak obdivu a úcty k předmětu tetování a objevitelům.

Tetování nese velmi objemné poselství. Jsou to stovky hodin, které strávili vědci, zvířata, která se účastnila experimentů a libovala si ve velikosti lidské mysli. Mnohdy práci mohou vykonávat lékaři nebo studenti, kteří přímo souvisejí s medicínou a studiem jevů lidské podstaty.Tváře vědců mohou být zobrazeny ve formě DNA, mohou být umístěny místo molekul. Tetování mohou používat ohrožení lidé a v tomto případě samotné tetování obsahuje údaje o krevní skupině a také telefonní číslo.

Do práce lze zahrnout další prvky, které ji udělají zajímavější: stejná zvířata jsou kolem spirály a spirála samotná je barevná a jasná. Doplňte práci jasnými barvami a nyní se nudná věda změní a stane se zajímavější a přitažlivý. Důležité je také pozadí práce, které lze nastavit podle předmětu: mohou zde být vzorce, tabulky, jiné obrázky. Zkroucená spirála nemusí být jedna, může se protínat se svým vlastním druhem a vytvářet větší vzor, sytější. Kromě toho mohou být z DNA složena slova, symboly a čísla, kolem ruky se může omotat spirála, která ji učiní kompletní: právě tato prezentace ukáže podstatu DNA a jejích prvků.

Tetování DNA
Tetování DNA

Práce na mužích a ženách

Jak se může náčrt DNA lišit pro muže a ženy?Podstata práce je jasná a přístupná, ale jak ji učinit pro vás relevantní? V tomto tetování pro muže a ženy nejsou žádné rozdíly. Pokud chcete, může být doplněn o některé vyjádřené prvky genderových indikátorů.

Význam pro dívky je tento: DNA symbolizuje erudici, vášeň pro vědu, vášeň pro poznání sebe sama a druhých. Je to zajímavá osoba, která ráda zkoumá a studuje lidi kolem sebe, aby našla pro ni ty nejzajímavější momenty člověka.

Také tetování může znamenat spojení generací, lásku k původu člověka, jeho podstatě. Dívka s takovým tetováním je energická, chytrá a rozvíjející se osoba.

Pokud jde o muže, toto tetování má často, kromě stejného pro dívky, zájem o strukturu vesmíru, protože práce může být doplněna o planety, které jsou podobné atomům, satelitům, asteroidům a tak dále. Každý detail dílo ozvláštňuje, ale nemění jeho podstatu.

Šroubovice DNA se může na náčrtu obtočit kolem stromu, ovine se kolem stonků a koruny a možná i samotného kmene stromu.

Můžete tak zprostředkovat paralelu mezi světem člověka a přírody.

Barevné a černobílé, s odstíny a stíny, ve 2D a 3D, ve stylu biomechaniky, kde je spirála viditelná pod kůží, mohou být tato tetování umístěna na jakékoli části těla:

  • Paže;
  • Nohy;
  • Žaludek;
  • Lopatka;
  • Zpět;
  • Krk.Šířku a délku díla lze přizpůsobit zvolené partii těla. Pokud se nemůžete rozhodnout o náčrtu, měli byste kontaktovat mistra, abyste objasnili všechny podrobnosti o práci. Rádi Vám pomůžeme s rozhodnutím o stylu, barvách a velikostech díla.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.