Tetování dobrman - VeAn Czech
Dobrman

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Dobrmana?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Dobrmanem?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Náčrtky tetování dobrmana

Zvířecí tetování jsou nejvyhledávanějšími tetovacími vzory.Obzvláště oblíbené jsou psí tetování. Koneckonců, jak víte, pes je nejvěrnější a nejlepší přítel člověka. Často si zamilované páry vybírají tetování psů pro sebe, čímž prokazují věrnost své spřízněné duši. Také pes je statečné zvíře, i když se mazlíček něčeho bojí, bez váhání zachrání majitele. Z toho vyplývá význam tetování se psy jako znak ochrany. V této interpretaci je tetování psa na těle buď talismanem pro majitele, nebo demonstruje charakterové rysy majitele tetování. Lidé, kteří si vybírají tetování psů, jsou zpravidla klidní a oddaní, ale pokud jde o ochranu blízkých lidí, je lepší s takovou osobou nevstupovat do konfliktu. Jedním z nejoblíbenějších psích plemen používaných pro tetování je dobrman.

Tetování dobrman

Trocha historie

Jak už všichni dávno ví, dobrman je služební pes.Toto plemeno psa bylo vyšlechtěno v Německu. Zpočátku se plemeno psů nazývalo durynský pinč a časem se název plemene změnil na dobrman. Toto jméno získalo plemeno od svého tvůrce - dobrmana, po jehož smrti byl název plemene tohoto psa změněn. Dnes se tomuto typu psa říká jednoduše dobrman. Jedná se o silné, svalnaté, reliéfní zvíře s krátkou srstí a střední výškou. Přes svůj vážný vzhled je to vlastně velmi přátelské a rezervované psí plemeno. Je ale nesmírně důležité nezapomínat, že dobrman byl stvořen především pro ochranu, proto je nutné zvolit správnou metodu výcviku.

Pokud jde o tetování dobrmana, obvykle si ho vybírají lidé, kteří jsou do tohoto plemene bláznivě zamilovaní a spojují se s ním, nebo ti, kteří prostě milují všechna zvířata. Ale při výběru obrazu dobrmana je lepší se nejprve seznámit s jeho označením.

Tetování dobrman
Tetování dobrman

Význam tetování dobrman

Toto plemeno psa se od ostatních plemen liší svou neuvěřitelnou silou a oddaností svému majiteli.

Na základě toho tetování dobrmana označuje charakterové rysy majitele tetování.

Je to loajální, oddaný člověk, ale může být také agresivní.

Předpokládá se, že dobrmani jsou velmi rozmarní a krutí psi, ale není tomu tak. Jedná se o velmi přítulné a laskavé plemeno, ale takový pes neposlouchá všechny lidi.

Proto je další interpretací tohoto tetování zranitelnost, navzdory tvrdému vzhledu. Lidé, kteří si vyberou tetování dobrmana, zpravidla nemohou dlouho vycházet s ostatními lidmi. Ale když se sblížili, zůstávají věrni své volbě až do konce.

Stejně jako ostatní psí plemena je dobrman silnou obranou. Proto tetování dobrmana nese označení ochrany. V tomto případě tetování říká o svém majiteli, že je to klidný člověk, ale neměli byste urážet jeho příbuzné a přátele, pokud nechcete vidět jeho agresi.

Tetování dobrman

Místa pro tetování

Dobrman je zobrazen jak v plném růstu, tak v polovině, nebo jen v obličeji domácího mazlíčka.Nejvhodnější místa pro zobrazení tetování dobrmana jsou: záda, předloktí, hrudník nebo horní část nohy. Dobrman je ušlechtilé, elegantní psí plemeno, takže místo pro tetování by mělo být objemné. Na malých plochách těla je velmi obtížné odhalit v plné kráse všechnu velikost tohoto plemene.

Obraz dobrmana je univerzální, vybírají si ho jak kluci, tak zástupci krásné slabší poloviny. V mužském tetování má dobrman obvykle více agrese než na ženských obrázcích. Nicméně v každém představení bude tetování dobrmana vypadat velmi působivě.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.