Dotwork

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Získejte slevu na jakýkoli Dotwork

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Dotworkem?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Návrhy tetování Dotwork

Dotwork je jedním z nejoblíbenějších stylů tetování a je velmi žádaný mezi žený a muži.

Obrázkyk které jsou provedeny ve stylu dotwork jsou velmi zajímavé a docela efektní. Samotný pojem dotwork znamená tečkovou techniku ​​pro provádění tetování, to znamená, že kresba je postavena z mnoha teček, které jsou umístěny v přísném odstupu od sebe. Barevná hloubka závisí na tom, jak blízko jsou tečky. V technice dotwork se pomocí bodů vytváří nejen kontrast a sytost obrazu, ale také jeho tvar. Takové obrázky vypadají neuvěřitelně působivě a originálně ve velkých velikostech, kde můžete plně vidět složitost vzoru. Tetování I v tomto stylu lze nalézt především na zádech, pažích a nohách, méně často na zápěstí nebo krku. Nejčastěji se jako základ obrazu bere geometrický obrazec, jehož rovina je zdobena širokou škálou bodových prvků. Tyto obrázky lze nazvat klasickými ve stylu dotwork, jehož charakteristickým rysem je použití různých ozdob v červených a černých tónech. Obrázky ve formě náramku nebo rukávů vypadají v tomto designu velmi krásně a docela působivě.

Tetování Dotwork Význam
Tetování Dotwork Význam
Tetování Dotwork Význam

Kromě ozdob v této technice existují také další předměty a prvky, které určují obrys obrazu:

  • Obrázky zvířat, často vlků, mývalů, jelenů a ptáků;
  • Obrázky květin, poupata růží jsou vyrobeny ve stylu dotwork vypadají velmi originálně;
  • Tvar hvězd;
  • Různé hieroglyfy;
  • Portréty;
  • Obrázky krajiny.
Tetování Dotwork Význam
Tetování Dotwork Význam

Pokud jde o barevné schéma, nejzákladnější barvy v tomto stylu jsou červená a černá.

Právě s pomocí těchto odstínů můžete dosáhnout bohatého kontrastu a neuvěřitelného výsledku práce. V tomto směru mohou převládat i jiné barvy, rozhodnutí zůstává na klientovi, neexistují žádné zákazy a omezení, ale velkou roli hraje i zkušenost mistra, který dokáže zprostředkovat celý kontrast obrazu. Na první pohled se může zdát, že obrázky jsou vyrobeny ve stylu dotwork, není tak těžké vyplnit. To je ale zcela špatný koncept, práce ve stylu dotwork vyžaduje zvláštní úsilí a soustředění. Důležité jsou zde nejen výtvarné a designérské dovednosti, ale také dobré matematické myšlení. V těchto dílech je potřeba vytvořit dokonalou symetrii s přesností, ve které vektorová grafika mistrům v mnoha ohledech pomáhá.

Tetování Dotwork Význam
Tetování Dotwork Význam
Tetování Dotwork Význam

Obrázky, na kterých je dotwork styl kombinován s jinými styly, vypadají docela zajímavě.


V takových kombinacích se dotwork používá jako pozadí nebo s ním rámuje obrázek. Zvláště efektně vypadá v kombinaci se stylem staré školy a trash polky. Tetování ve stylu dotwork nemá žádné zvláštní hranice, v tomto stylu můžete provádět různé malby a portréty, které budou vypadat mnohem originálněji než jiné styly. Dotwork má své výhody, tetování v jeho stylu vypadá abstraktně a velmi zajímavě, navíc takové obrázky neomrzí ani po pár letech.

Dnes je tento styl poměrně žádaný, poprvé Angličan jménem Xed le Head začal vyplňovat dotwork tetování.Viděl obrazy lidí s podobnými ornamenty na těle a v 90. letech začal tento směr ovládat, pak byly práce výhradně černobílé, ale vypadaly velmi působivě. Tento styl je skvělý pro lidi, kteří chtějí vyčnívat z davu ostatních, pro ty, kteří rádi zkouší něco nového a zajímavého. Každé tetování, vyrobené ve stylu dotwork, zůstává jedinečné a přitahuje obrovskou pozornost a obdivné pohledy a recenze.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS