Tetování draka: Význam & Náčrtky - VeAn Czech
Drak

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Draka?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Drakem?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Návrhy tetování draka

Drak je jedním z nejmocnějších a nejkrásnějších mýtických tvorů.Je zosobněním vznešenosti, válečníků, vedení a moudrosti. U různých národů má různý výklad a vyskytuje se v mnoha kulturách Asie a Evropy. V Číně bylo zvykem vyplnit obraz draka podél páteře císařů a jejich manželek. Takové tetování bylo symbolem síly a neuvěřitelné síly. Buddhisté věřili, že drak je ochráncem Buddhy, chrání nejen jeho, ale i zákony. Obraz draka se chlubil na vojenském brnění starověkého Říma a Řecka, symbolizující teror. Mezi Kelty znamenala podoba draka moc a ochranu. Na Dálném východě mluvil obraz draka o živlech přírody.

tetování draka význam
tetování draka význam
tetování draka význam

Rozdíl mezi draky

Obrázky draků lze rozdělit do dvou typů: toto je drak východu a drak západu.Drak z východu je zobrazen bez křídel, s tělem hada, který má nohy. Drak ze západu má nádherná křídla, dlouhý krk a celé jeho tělo je pokryto silnými šupinami.

Pokud si vyberete tetování draka, pečlivě zvažte místo, na kterém bude vycpané, a jeho barevné schéma. Nejbarevnější drak je precizně vyobrazen na zádech, na velké ploše se naplno přenáší veškerá síla draka, jeho velikost, ladnost a síla. Pokud je tetování malé, nebude snadné plně zprostředkovat všechny vlastnosti mýtického stvoření.

Co přesně interpretuje tento nebo ten obraz s drakem, lze říci pomocí určitých nuancí:

  • Drak s úsměvem, jehož křídla jsou roztažena, mluví o moci a agresi, stejně jakonepřátelství;
  • Mýtické stvoření směřuje nahoru, takový obrázek hovoří o dobrých úmyslech a že majiteltohoto tetování je pozitivní člověk;
  • Drak se chová dolů, tento obrázek odráží zlé úmysly člověka;
  • Drak v klidném, klidném letu vypovídá o duševním klidu a míru člověka.
tetování draka význam
tetování draka význam

Barevné spektrum

Barvy, ve kterých je drak proveden, mají také sémantický význam a hrají významnou roli při výběru tetování:

  • Drak v červených tónech je interpretován několika významy. První je označení lásky avášně, druhý význam hovoří o hněvu a nepřátelství. Ale stojí za zmínku, že zlobu, kterou červený drak zosobňuje, řídí na obranu své rodiny. Jejich preferenci k tomuto obrazu spíše prozrazují rodiče, kteří se snaží své děti chránit a chránit.
  • Černý drak naznačuje, že jeho majitel respektuje své rodiče, projevuje jim péči apozornost.
  • Drak modré nebo modré barvy vypovídá o otevřenosti člověka, o jeho klidu a míru duše.
  • Žlutý drak mluví o armádě člověka, který ví, jak útočit, dobývat a vítězit.
  • Pokud má mýtické stvoření zlatou barvu, mluví o laskavosti a jemnosti člověka a takézosobňuje velkou moudrost.

tetování draka význam
tetování draka význam
tetování draka význam

Obrazy draka lze provádět absolutně v jakémkoli stylu a různých technikách.Obraz létajícího draka vyrobený ve stylu akvarelu bude vypadat velmi barevně a realisticky, drak chrlící plameny bude vypadat stejně jasně a úžasně. Drak v abstrakci vypadá velmi neobvykle a působivě. Mnoho lidí dává přednost vyplnění siluety samotného draka, existují také milovníci, kteří ji kombinují s různými pozadími nebo jinými prvky (barvy, vzory a tak dále). Málokdy se můžete setkat s milovníky animovaných děl, drak v tomto případě může vypadat velmi vtipně a trochu dětinsky.

Pokud mluvíme o preferovaném místě pro aplikaci obrázku, pak vše závisí na klientovi. Muži cpou draky hlavně na rameno nebo záda, méně často na ruce. Často můžete vidět, jak obraz draka pokrývá několik částí těla najednou. Ženy dávají přednost vyplnění draka v orientálním stylu, často se jedná o obrázky na paži, noze, noze nebo břiše. Ať už si vyberete pro svého draka jakékoli místo, s pomocí zkušeného mistra bude jakýkoli obrázek vypadat velmi působivě a barevně.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.