Tetování duhy - VeAn Czech
Duhy

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Duhy?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Duhа.

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Návrhy tetování duhy

Duha je nádherný přírodní úkaz, který nás uchvacuje svou krásou.

Tento jev vzniká v kapkách vody, ve kterých se sluneční světlo láme a vytváří spektrum různých barev. Od starověku duha nejen těšila lidi svou krásou, měla ale také svůj zvláštní význam.

Slované považovali duhu za předzvěst deště. Lidé věřili, že duhový oblouk se nejprve naplní vodou z jezer a řek a poté tuto vodu vypustí na zem. Existoval názor, že pokud sucho trvá dlouho, znamená to, že duhu ukradla zlá čarodějnice.

Na západě Ukrajiny, stejně jako v Bulharsku se lidé domnívali, že duha může změnit pohlaví člověka, stačí projít pod obloukem duhy. Existovalo také přesvědčení, že duha může změnit pohlaví dítěte v děloze. Pokud žena rodila pouze chlapce, měla se napít vody z místa, kde se objevuje duha a pak byla schopna porodit dívku.

Mezi domorodými indiány představovala duha schodiště do jiného světa.

Existuje také legenda, že místo na zemi, kde se dotýká duha, je plné pokladů.

Tetování duhy
Tetování duhy
Tetování duhy

Při slabém dešti můžete na obloze zpravidla uvidět duhu.


Objevuje se však také v blízkosti vodopádů, fontán a to i tehdy, když za slunečného počasí jednoduše stříkáte vodu. Aby se tento přírodní úkaz objevil, je zapotřebí slunce, vody a vzduchu. Tyto tři prvky nesou také určitý význam.

  • Slunce je zosobněním duchovní síly.
  • Voda je znakem neustálého pohybu, stejně jako života.
  • Vzduch je znakem svobody.Tak barevný jev, jakým je duha, vyvolává extrémně pozitivní emoce, i v oblasti tetování má tento obrázek pozitivní význam.

Tetování duhy
Tetování duhy

Duha v tetovacím průmyslu

Tetování duhy je univerzální motiv, který si vybírají ženy i muži.

Jakou interpretaci nese tetování duhy se dozvíte v tomto článku.

V tetovacím průmyslu je duha zobrazena jak v samostatné verzi, tak s dalšími prvky. Duha může sloužit i jako pozadí pro hlavní obrázek nebo samotný obrázek může být vyhotoven v barvách duhy. Takové tetování vždy vypadá působivě a barevně, což je jeho hlavní výhoda.

Nejběžnější návrhy s duhou:

  • duha s jednorožcem;
  • duha ve stylu akvarelu;
  • duha a malý poník;
  • duhový kruh;
  • duhová runa;
  • duhový rukáv.Jak víte, v duze je sedm barev, ale jejich počet a pořadí se může v případě potřeby velmi lišit. Tříbarevná duha představuje svatou trojici. V Číně duha pěti barev představuje Jin-Jang.

Mnoho lidí si duhové tetování spojuje s odlišnou sexuální orientací, ale samotné tetování takové označení nenese. Duha v tetování znamená mocnou sílu, veselost, pozitivní přístup, přátelství a touhu dosáhnout drahocenného snu. Lidé, kteří si vyberou tento design pro své tetování, jsou zpravidla laskaví, optimističtí, přátelští, společenští, vědí, jak snít a radovat se z maličkostí.

Dnes existuje obrovské množství návrhů s duhou nebo s barvami duhy. Zvířata, květiny, kreslené postavičky, nápisy a tak dále, vše může být zobrazeno ve stylu duhy. Pro své tetování si také můžete vybrat libovolné místo. V každém případě duhové tetování naplní Váš život jasnými barvami a pozitivními emocemi.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.