Tetování Dům - VeAn Czech
Dům

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Dům?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Domem?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Tetování skica domu

Není nic teplejšího a žádoucího než domácí pohodlí.Všichni se snažíme dostat co nejdříve domů, do rodinného krbu, abychom cítili klid a pohodlí. Promluvme si o významu tetování domu níže.V náčrtech tetování hraje dům důležitou roli. Byly již dokončeny miliony děl a každá v sobě nese stejnou jedinečnost:

útulnost, teplo, pohodlí.

  • Samotné tetování s obrázkem domu může být libovolné:
  • Rustikální dům, kde se můžete ohřát a relaxovat u krbu.
  • Dům v lese, který vám pomůže uniknout z každodenního života a únavy.
  • Hrad, který přitahuje tajemstvím.
  • Pevnost jako ochrana rodinného krbu.
  • Městský dům, ve kterém jsou obyvatelé města zvyklí bydlet.
  • Venkovský dům, který je pro mnohé symbolem dovolené.Jakékoli tetování tak či onak nese podobnou zprávu, což nám umožňuje mluvit o tetovacím domě jako o pozitivním a nesoucím pozitivní emoce.

Tetování Dům

Náčrt domu a jeho význam

Stejný vesnický dům je pro mnohé nezmapované území.Je úplně jiný než městské mrakodrapy, protože je pohodlnější, klidnější a blíže přírodě. Ti, kteří mají příbuzné ve vesnicích a městech, vědí, jak příjemné je někdy zůstat na tomto místě bez civilizace, kde vás vřelá komunikace s příbuznými rozveselí, umožní vám uniknout problémům a rutině.

Dům v lese je snem mnoha mužů, ale neméně přitahuje i ženy. Tetování s ním bude znamenat touhu dostat se pryč od hluku velkoměsta, přemýšlet o životě, snít. Tetovací dům bude volbou pro jednotlivce na samotě, stejně jako pro ty, kteří si užívají pohodlí osamělosti. Takový dům vám konečně umožní napsat knihu, která vám dlouho uvízla v hlavě, nebo obrázek, jehož obrys může být nápovědou pro tetování.

Tetování s hradem mluví o svém majiteli jako o tajemné a mimořádné osobě. Takový člověk dokáže i po letech komunikace překvapit, je zajímavý a umí být i trochu tajnůstkářský. Přesto hrad ponese stejný komfort a ochranu. Její kamenné zdi nevpustí problémy do života příbuzných a přátel a pompéznost budovy bude přitahovat pozornost lidí kolem majitele díla déle než jeden rok.

Městský dům v podobě tetování nám může napovědět, že člověk je schopen zútulnit každý domov. Městské práce jsou méně časté a jsou prováděny nestandardním písmem. Mohou to být dvorky města nebo nejkrásnější budovy města a možná i světa. Svou roli zde hrají plastiky a dílo dokáže zprostředkovat jak fádnost okolní každodennosti, tak světlo v osamělém okně jako symbol očekávání, smutku pro milovanou osobu.

Tetování Dům
Tetování Dům
Tetování Dům

Venkovský dům je okamžitě spojen s létem a volným časem v něm.

Jsou to příjemné vzpomínky na odpočinek, svobodu od podnikání a práce. Lze sem přidat prvky jako rybář se zaměřením na prut, dílo lze ozdobit i stromy, květinami a rostlinami, které budou tetování zdobit. Svěžest přírody, zeleně a zvířat umožní práci snadnou a nenápadnou.

Pro milovníky neobvyklých děl si můžete vybrat gotické příklady. Může to být krypta s kostlivci, upíry, zombie a vlkodlaky. Zde význam jako takový chybí, až na to, že dílo zdobí nositele – to je jeho jediný význam.

Domovem může být i jeskyně, kde se primitivní lidé choulí u ohně vedle své čerstvě ulovené kořisti. Jeskyně může být vyzdobena skalními malbami, obrázky zvířat té doby, které se autor snaží zprostředkovat. Dílo naznačuje, že člověk je zapálený pro historii vesmíru a zajímá se o původ lidstva jako takového.

Tetování Dům

Tetovací dům
pro chlapce a divky

Ať už se dilo zvolit kamkoli, nebo už je to složité nebo naopak jednoduše, lze ji snadno aplikovat na jakoukoli část těla, kde bude vypadat.Tetování bude stejně zajímavé jak pro divky, tak pro kluky. Téma něčeho tajemného a zvláštního přitahuje obě pohlaví a pohodlí domova okamžitě ukáže do vnitřního světa člověka.

Tetování s domem může také naznačovat, že člověk je připoután ke svému životnímu stylu, zatímco miluje pohodlí a klid. Můžete dokončit práci obyvatel domu, nápisy se slovy příjemnými na srdce. Barvy mohou být jemné i syté a jasné. Plot u domu bude také naznačovat bezpečnost a chránit se před okolním hlukem světa.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.