Tetování dýka - VeAn Czech
Dýka

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Dýku?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Dýkou?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Návrhy tetování na dýku

Dýka je zbraň na blízko určená pro boj zblízka.Během středověku byla tato zbraň poslední obranou v bitvě. S pomocí dýky válečník v případě potřeby nezávisle dokončil svůj život, čímž si zachoval čest. Proto je v tetování často zobrazena dýka, podél jejíž čepele teče kapka krve. Tato kresba je interpretována jako nebojácnost a připravenost se v případě potřeby obětovat.

Na základě toho tetování dýky patří spíše do mužské kategorie, na ženském těle je takový obrázek extrémně vzácný. Ale to není jediné označení tetování dýky, existuje několik dalších zajímavých interpretací, které jsou uvedeny níže v textu.

Tetování dýka
Tetování dýka
Tetování dýka

Interpretace tetování dýkou

Nejběžnější výklad této zbraně hovoří o odvaze, vtipu, uchopení, moci, svobodě, vytrvalosti, pomstě, osamělosti a přesnosti v jednání.Tetování dýkou je obvykle zředěno různými detaily, je extrémně vzácné, aby byla zbraň zobrazena jako plnohodnotné tetování.

  • Tetovací skica dýky probodávající srdce nese označení klam, nevěra drahé osoby. Také takový obraz může být známkou pomsty a krutosti. Katolické náboženství spojuje kresbu se srdcem Panny Marie.
  • Náčrt dýky s lebkou označuje nebojácnost před smrtí a slouží také jako ochrana majitele před útokem lupičů.
  • Pokud je na obrázku dýka v zubech lebky, takové tetování znamená, že majitel tetování je připraven jít ven. Dříve takový vzor zdobil pirátskou vlajku, stejně jako těla pirátů.
  • Tetování s dýkou, které prostupuje tělem, naznačuje, že majitel tohoto obrázku je unavený z toho, jak je svět nespravedlivý.
  • Náčrt dýky s masem hovoří o cynismu.
Tetování dýka
Tetování dýka

Všechny výše uvedené interpretace jsou vlastní mužské polovině populace.Pokud jde o dívky, taková skica je extrémně zřídka vybrána krásnou polovinou pro tetování. Obvykle ženská polovina v tetování s dýkou dala znamení zrady, stejně jako statečnost.

Význam tetování dýky je také ovlivněn tím, jak je zobrazena rukojeť. Pokud má křížový tvar takové tetování označuje pokraj posmrtného života a skutečného světa.

Velkou roli hraje také samotná velikost čepele:

  • Dlouhá čepel - označuje vytrvalost a sílu;
  • Krátká čepel - označuje fyzickou sílu majitele.
Tetování dýka
Tetování dýka
Tetování dýka

Možnosti implementace

Tetování dýkou lze provést v libovolném preferovaném barevném schématu.

Vyrábí se černobílé i barevné obrázky. Styl obrázku může být také odlišný. Dýka bude vypadat originálně ve stylu "linework" - když je obraz vyroben pomocí mnoha čar. V realistickém stylu bude dýka vypadat velmi působivě. Nejběžnější styl, ve kterém je vyobrazeno tetování s dýkou, je "stará škola".

Dýka je nacpaná na malé oblasti těla, nejvhodnější místa: paže, předloktí, bérce, tento typ tetování vycpávají i na boku.

Dýka může být vyobrazena v jedné kopii nebo možná s dalšími prvky. Například dívky zdobí takové tetování květinami, jasnými barvami nebo nápisy. Mužské verze jsou drsnější, s agresivními tóny.

V každém případě tetování dýky na těle vypadá velmi neobvykle a originálně a vždy přitahuje pohledy všech kolemjdoucích a kolemjdoucích.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.