Tetování Egypt - VeAn Czech
Egypt

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Egypt?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Egyptem?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Tetovací skica Egypt

Obrovská rozmanitost na téma starověký Egypt na vás čeká, pokud volba padla na tetování s obrázkem tohoto typu.Mohou existovat jakákoli mýtická zvířata, božstva, která tvoří kulturu této země. Jaký význam mají symboly Egypta? Čtěte níže.

Většina náčrtů, které se vztahují k této zemi, je obklopena mystikou a legendami. Všimněte si, že ve starověkém Egyptě se tetování také používalo, například tečky a rovné čáry znamenaly toky lidské energie. Další díla měla chránit člověka, jako talisman před zlem i nemocemi.Nápisy v egyptském jazyce nesly hluboký význam, v tuto chvíli umožňují dosáhnout patřičné atmosféry hlavního tetování nebo znázorňovat slovo či frázi. jaký je jeho význam? známé pouze zákazníkovi.

Tetování Egypt

Význam tetování v Egyptě

Jeden z oblíbených symbolů zobrazovaných již od starověku je ankh (ankh) - egyptský kříž, jehož horní část je vytvořena jako kruh podobný kapce.Nosil symbol egyptského náboženství, který byl v té době aktuální. Tento kříž byl ochranou před temnými silami, před cizími božstvy a nestvůrami.

Tetování Egypt
Tetování Egypt

Oko boha Hora

Jedním z nejsilnějších symbolů je vševidoucí oko, zrcadlo lidské duše.

Symbol se provádí se slzou poblíž okraje oka. Práce je často tištěna buď černobíle, nebo s malou barevnou paletou. Používá se jako talisman.

Tetování Egypt

Kočka symbolizuje
bohyni Bast nebo Bastet

Kočky ve starém Egyptě byly považovány za svatá zvířata, protože jejich podoba je také ochranou před silami zla.Samotná bohyně je také ochránkyní světa živých. Její obraz zdobil pyramidy a krypty. Kočka může být prezentována z různých úhlů, ale nejčastěji je to zvíře stojící na zadních nebo sedící, zakrývající se ocasem. Tetování psa je opakem toho druhého. Pes je symbolem boha Anubise, který byl negativním božstvem v panteonu této země.

Tetování Egypt
Tetování Egypt

Tetování psa v
egyptském stylu

Označuje odpor k obecnému mínění, řádu, popírání obecného způsobu života.

Pro náčrty tetování se však často používá pes v podobě boha. Anubis přitahuje svou vznešeností a tajemností. Dílo může být zdobeno hieroglyfy a skalními malbami a Anubis má často v ruce vycházkovou hůl. Energie kresby může dát svému majiteli sílu a moudrost.

Tetování Egypt

Pyramidy

Další téma pro tetování Egypt.Neexistuje člověk, který by nevěděl, co je pyramida. Toto je poslední útočiště těla faraona, kde zůstalo nejen drahé nádobí a šperky, neocenitelné relikvie a šaty, ale také služebnictvo, manželka faraona. Není možné sdělit, kolik tajemství pyramida skrývá, protože v tuto chvíli nelze říci, že téma bylo plně prostudováno. Náčrt Egypta ve stylu pyramidy je proto záhadou a jakýmsi tajemstvím.

Tetování Egypt
Tetování Egypt

Sfinga

Znamení moudrosti a inteligence.Jeho obraz se vtiskl do mnoha myslí a stále vzrušuje jak běžné turisty, tak obyčejné lidi. Vědci se již desítky let snaží rozluštit záhadu této sochy, která je instalována a tyčí se poblíž pyramid. Hodnota může vypovídat o moudrosti člověka. O jeho opatrnosti a touze po vědění.

Tetování Egypt
Rukopisy

Další náčrt egyptského stylu, který v sobě nese luxus starověkého vědění.V tetování můžete napsat libovolné texty ve stylu této tajemné země. Rukopis samotný bude nahoře a dole mírně přehnutý a strany mohou být jakoby čas od času lehce natržené. Připojeno je i barevné schéma původních rukopisů. V práci můžete také ponechat originální texty, pokud mají ochranné vlastnosti.

Pro milovníky exotických děl jsou vhodné mumie, které mají magickou moc. Bude to jasná ozdoba vašeho těla a související prvky, jako je nápis nebo pyramida, doplní a učiní dílo jedinečným.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.