Tetování návrhy "Eiffelova věž" - VeAn Czech
Eiffelova věž
7 akciových nabídky
od VeAn Tattoo!
Získej SVOJÍ slevu!

Tetování návrhy "Eiffelova věž"

V oblasti uměleckého tetování se často setkáváme s obrázky různých architektur, staveb, památných míst, mezi kterými je obzvláště populární tetování s motivem Eiffelovy věže.

Eiffelova věž - hlavní památka nádherného města zamilovaných - Paříže. Mnoho lidí z celého světa sní o cestě do Paříže, aby si naživo prohlédli toto krásné, majestátní dílo a samozřejmě si pořídili fotku na památku. Není divu, že Eiffelova věž je tak populární i v tetovacím průmyslu.

Tetovací návrh Eiffelovy věže nese v sobě mnoho významů, o kterých vám povíme v tomto článku. Eiffelova věž vypadá krásně v mnoha stylech, každý si může vybrat návrh, který mu padne do oka a bude efektním zdobením těla.

tetování návrhy Eiffelova věž
tetování návrhy Eiffelova věž
tetování návrhy Eiffelova věž

Význam tetování "Eiffelova věž"

Návrh Eiffelovy věže si především vybírají lidé, kteří měli štěstí navštívit krásné město lásky - Paříž.

Také si toto tetování vybírají lidé, kteří sní o návštěvě města všech zamilovaných.

Tetování s tímto úžasným architektonickým památníkem se hodí lidem, kteří umí ocenit krásy okolního světa. Obvykle jde o tvůrčí osobnosti: spisovatele, básníky, umělce. Tetování Eiffelovy věže zdůrazňuje jejich uměleckou povahu.

Eiffelova věž v oblasti tetování také symbolizuje svobodu, rafinovanost, jemnost. Tetovací návrhy Eiffelovy věže jsou nejpopulárnější mezi ženami. Takové tetování zdůrazňuje romantickou povahu jeho majitelky, její zranitelnost, jemnost, smysl pro krásu. Také toto zobrazení říká, že jeho majitelka věří v upřímnou lásku.

tetování návrhy Eiffelova věž
tetování návrhy Eiffelova věž

Jaký styl vybrat pro tetování Eiffelovy věže?

  • Realismus - pro milovníky "živých" tetování. Tetování ve stylu realismu vypadá jako fotografie, na které jsou jasně vidět všechny detaily obrázku. Tetování "Eiffelova věž" ve stylu realismu vypadá okázale, pohled na ni vyvolává dojem, že jste v Paříži a naživo obdivujete krásu této stavby.
  • Pro romantické povahy je skvělým stylem pro tetování Eiffelovy věže akvarel. Tetování v akvarelovém stylu vypadá, jako by bylo malováno akvarelovými barvami, často doplněné o mnoho barevných stříkanců a tekutin, které obrazu dodávají lehkost.
  • Eiffelovu věž lze také zobrazit ve stylu trash polka. Takové zobrazení se hodí pro osobnosti, které se nebojí vyjádřit protest proti společenským normám a standardům, vysmívat se obecně přijatým zákonům a trendům různých oborů.
  • Pro tetování Eiffelovy věže se také skvěle hodí styly jako geometrie, linework, sketch-style, grafika, rytina.Eiffelova věž bude vypadat nádherně v jakémkoliv preferovaném stylu, důležité je vybrat mistra, který tetování kvalitně provede.

tetování návrhy Eiffelova věž
tetování návrhy Eiffelova věž
tetování návrhy Eiffelova věž

Na jakém místě nechat udělat tetování?

Při výběru místa pro tetování Eiffelovy věže je třeba zohlednit velikost obrázku.

Malý, jemný obrázek vypadá dobře na zápěstí nebo na krku. Pokud jde o středně velký obrázek, ideální místa zahrnují rameno, část ruky od zápěstí k lokti. Rozsáhlý obrázek Eiffelovy věže vyžaduje velké plochy těla: záda, hrudník, horní část nohy, břicho.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.