Tetování Fanoušek - VeAn Czech
Vějíř

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Vějíř?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Vějířem?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Návrhy tetování fanoušků

V oblasti malby spodního prádla můžete najít mnoho kreseb, různé stylové interpretace a různá témata.



Obrazy světa zvířat, ptáků, rostlin, portréty lidí, to vše se v oblasti tetování již dlouho těší velké popularitě a je mezi mnoha lidmi velmi žádané. Kromě toho jsou oblíbené také různé abstraktní obrázky, kresby s mýtickými bytostmi a obrázky různých předmětů. Například v tetovací sféře je obzvláště populární obraz fanouška.

V kultuře Východu je vějíř velmi oblíbeným artiklem. Ventilátory se dodávají v různých velikostech, které mají své vlastní účely. Ke skrytí obličeje i před horkem byly použity malé vějíře. Vějíře velkých rozměrů slouží jako dekorace do interiéru. V mnoha filmech s orientální tematikou lze pozorovat, že vějíře se dokonce používají jako zbraně. Na základě toho můžeme s klidem říci, že ventilátor je vcelku multifunkční záležitost.

Tetovací skica fanouška je oblíbeným symbolem kultury Východu. Jeho obraz je vybrán pro tetování jak ženami, tak zástupci silnější poloviny. Tato skica nese několik označení, se kterými se v tomto článku seznámíte.

Tetování Fanoušek
Tetování Fanoušek

Označení v
tetovacím průmyslu

Vějíř je velmi barevná věc, která zobrazuje různé krajiny, obrázky zvířat, romantické páry a tak dále.



Často zdobí své domy obrovskými barevnými vějíři a věší je na stěny. Ale kromě toho s jejich pomocí mnozí zdobí svá těla.

Tento obrázek se nachází spíše na ženských tělech, i když mnoho mužů také volí tento náčrt pro tetování. Vějíř je často spojován s talismanem, věří se, že jeho obraz přitahuje štěstí. Navíc je to projev štědrosti. Kromě těchto významů je tetování ventilátoru naplněno velkým seznamem interpretací, z nichž všechny jsou pozitivní.

Krásná a elegantní dekorace těla ve formě vzoru s vějířem je plná následujících označení:

  • Tetování vějíře je znakem respektu;
  • Je také symbolem přátelství;
  • Vějíř na ženském těle je znakem milosti a šarmu;
  • Symbolizuje orientální kulturu;
  • Talisman štěstí;• Znamení štědrosti.
Tetování Fanoušek
Tetování Fanoušek
Tetování Fanoušek

Možnosti tetování

Tetování vějíře vypadá krásně a originálně na jakékoli části těla, může být zobrazeno v jakékoli velikosti, v jakémkoli preferovaném stylu.



Barevná variace tetování může být také nejrozmanitější, vše závisí na vašem přání. Každý obraz vějíře je naplněn jedinečností, protože kresbu doplňuje mnoho různých prvků orientální kultury, které spolu kontinuálně souvisí.

Obvykle je ventilátor doplněn obrázky hieroglyfů, větve sakury nebo okvětních lístků jejích květin. Často se také objevují obrázky koi kaprů, kresba jeřába, tygra nebo gejši. Ve fanouškovském tetování se také často vyskytují květinové motivy, zpravidla se jedná o lotosové květy, orchideje, sakury nebo růže.

Další prvky upravují význam tetování.

Vějířové tetování s obrázkem gejši je zosobněním koketérie, tento nositelný design charakterizuje společenskou ženu, která ráda poznává nové lidi. Tento obrázek má však druhou stranu mince, která vypovídá o plachosti své majitelky a její nerozhodnosti. V tomto výkladu nebude žena nikdy první, kdo naváže kontakt, ale počká, až se iniciativy ujme sám muž. Muž přitom musí projevit trpělivost a dlouhodobé dvoření ženské osoby.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.