Tetování - návrhy faraon - VeAn Czech
Faraon
7 akciových nabídky
od VeAn Tattoo!
Získej SVOJÍ slevu!

Tetování - návrhy faraon

V dnešní době lidé zobrazují na svém těle nejrůznější obrázky, kterými by se zdálo, že už nikoho nepřekvapíte.

Nátělní obrázek egyptského faraona vždy vynikne svého majitele z davu, tím přitahuje stovky pohledů. Tetování faraona je aktuální pro lidi, kteří strávili dlouhou dobu v Egyptě nebo mají kořeny této země. Tento tetovací návrh je velmi populární jak mezi muži, tak ženami. Mistrům se faraon jeví jako jeden z nejpopulárnějších designů tetování, protože tento obrázek má mnoho zajímavých výkladů a symbolů, o kterých vám povíme.

tetování návrhy faraon
tetování návrhy faraon
tetování návrhy faraon

Význam tetování faraona

Faraon je egyptský kněz, který je symbolem Boha na zemi, proto je člověk s tetováním faraona na těle považován za velmi vlivného a duchovně silného.

Takoví lidé jsou zvyklí získávat to nejlepší z života a proto usilovně směřují ke svým cílům.

Tetování faraona je vykládáno jako spojení s bohy a je symbolem prosperity a blahobytu pro svého majitele. Tento znak přináší do života člověka úspěch v podnikání a značí moc a autoritu.

Hlavními charakteristikami tohoto tetování jsou:

  • Mužská síla
  • Sebejistota
  • Odolnost
  • Milost
  • Dominance
  • VytrvalostTetování faraona obdařuje majitele obrovskou silou, která mu pomůže ve všech začátcích a činnostech. Lidi s tetováním faraona lze s jistotou považovat za vůdce, a to nejen v jejich profesním oboru, ale i v běžném životě. Tento tetovací návrh také mluví o sebejistotě a vysokém mínění o sobě, tento člověk, tak říkajíc, staví své zájmy nad všechno.

Co se týče vzhledu starověkého vládce, byl vždy zobrazen s vousy, což také má svůj význam. Většina lidí v Egyptě ve starověku byla oholena, protože se věřilo, že vousy je přibližují k bohům a činí je mocnými.

tetování návrhy faraon
tetování návrhy faraon

Možnosti aplikace tetování na tělo

Existuje obrovské množství variací aplikace tetování faraona.

Klasický a nejrozšířenější variant - je zobrazení faraona v profilu. K tomuto tetování lze přidat mnoho různých tematických prvků, mohou to být pyramidy, had, zvířata (často jsou to posvátné kočky). Toto nátělní zobrazení je provedeno jak v barevné variantě, tak v černobílé. Barevné zobrazení faraona vypadá jasně a sytě, čímž předává veškerou majestátnost vládce. Pro toto tetování se používají takové barvy jako červená, zelená, žlutá nebo modrá.

Velmi často je tato tetování zobrazena s takzvaným třetím okem, což symbolizuje osvícení a harmonii pro majitele. Také má svou popularitu návrh faraona a lebky. Obrázek, ve kterém je polovina lebka a polovina faraon, byl pro Egypťany považován za znak smrti, doplňkovými prvky pro tetování mohou být mumie.

Místa pro aplikaci tetování mohou být nejrůznější, ale nejvhodnější jsou:

  • Ruka nebo předloktí
  • Bok
  • ZádaUmístění tetování závisí na vás, a naši mistři vám pomohou udělat váš návrh unikátním.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.