Tetování firebird - VeAn Czech
Ohnivý pták

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Fénix?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Fénixem?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Tetovací vzory Firebird

Umělecké tetování již mnoho let překvapuje mnoho lidí svou rozmanitostí.Každý si může vybrat přesně svou vlastní skicu, protože v oblasti tetování existuje mnoho skic v různých stylech, technikách a způsobech provedení. Mnoho lidí má rádo mytologické obrazy, existuje mnoho náčrtů s různými mýtickými zvířaty, ptáky a jinými tvory. Jedním z takových mytologických tvorů, který je v tetovacím průmyslu velmi žádaný, je ohnivý pták. Tento úžasný pták vystupoval jako hrdina v mnoha pohádkách, pomáhal lidem a chránil je před zlem. Mnoho lidí se zajímá o to, co znamená tetování firebird.

Tetování firebird

Označení tetování

První věc, o které tetování firebird mluví, je touha po znovuzrození a nesmrtelnosti.

Ohnivý pták je jakousi personifikací fénixe, stejného mýtického ptáka, pouze v cizích zemích. Vezmeme-li tyto dva ptáky ve srovnání, pak lze k významu ohnivého ptáka přidat také nekonečno. V některých zemích je ohnivý pták spojován s cyklickou povahou života. Toto označení je způsobeno skutečností, že po skončení jednoho života začíná nové oživení, protože, jak víte, ohnivý pták má tak úžasnou schopnost oživit. Mnoho lidí, kteří věří v takový koncept, jako je reinkarnace, si na své tělo dává obraz tohoto nádherného ptáka. Mnoho lidí také věří, že ohnivý pták je znamením ohně, stejně jako slunce, o tom hovoří jeho samotné jméno. V tomto případě tetování s ohnivým ptákem znamená život, který lidem poskytuje Slunce. Podle slovanských přesvědčení je ohnivý pták mocným amuletem, který může člověka chránit před jakýmkoli čarodějnictvím. Stejnou ochranu má i obrázek ohnivého pírka.Slované věří, že úžasný pták se dokáže vyrovnat s nejmocnějšími darebáky a vrátit zemi milost a mír. Tetování firebird, které se nachází na rameni nebo na boku, znamená znovuzrození a je znamením, které přitahuje bohatství svého majitele.

Tetování ohnivého ptáka nemá specifická místa k aplikaci. Jeho označení nemá zvláštní pravidla pro to, kde přesně má tetování být, aby mohlo plně odhalit svou plnou sílu amuletu, nebo pomoci člověku dosáhnout schopnosti vzkříšení (reinkarnace).

Tetování firebird
Tetování firebird
Tetování firebird

Nejčastěji je tetování ohnivého ptáka nacpané na objemné části těla: paže, nohy, záda, břicho, žebra.

Opravdu, na takových místech bude mistr tetování schopen vykreslit ohnivého ptáka v celé jeho kráse. Mimochodem, obraz ohnivého ptáka, který se těší, který se nachází na rameni, chrání svého majitele a odnáší od něj všechna neštěstí. Stejné označení tetování, které se nachází na krku, v tomto případě ohnivák působí jako strážný anděl.

Označení tetování firebird závisí také na tom, komu patří.

Mnohým se zdá, že s tak jasnými, sytými tóny je ohnivý pták vhodnější pro ženy, ale není tomu tak, silnější pohlaví si také často vybírá ptáka pro tetování. Tetování s tímto ohnivým ptákem je univerzální a je vhodné nejen pro mladé lidi, ale i pro starší lidi. Vždyť dospělí už mají životní zkušenosti, moudrost, chápou, že po starém vždy přichází to nové, mění se a zároveň se opakuje. A protože je ohnivý pták znakem cyklického charakteru života, bylo by velmi vhodné podívat se na tělo dospělého.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.