Tetování - návrhy "fotbal" - VeAn Czech
Fotbal
7 akciových nabídky
od VeAn Tattoo!
Získej SVOJÍ slevu!

Tetování - návrhy "fotbal"

Pro milovníky sportu existuje mnoho tetování věnovaných této tématice, mohou to být různá tetování různých sportů.

Jednou z nejpopulárnějších mužských tetování je fotbal. Tento sport vždy přitahoval muže různého věku, proto se fotbalem zabývají zástupci silnějšího pohlaví z celého světa. Právě proto je fotbal v současnosti nejpopulárnějším sportem.

Fanoušci fotbalu často vyjadřují svou lásku ke sportu formou nátělního obrázku. Mohou to být obrázky míče i samotných hráčů. Co je tak speciálního na těchto obrázcích? Pojďme se podívat blíže.

tetování návrhy fotbal
tetování návrhy fotbal
tetování návrhy fotbal

Výklad tetování fotbal

Tetovací návrh fotbalu obvykle nenese žádný hlubší význam, ale toto nátělní zobrazení důstojně zdůrazní vaše silné stránky.

Vždyť především jde o hru pro vytrvalé a silné muže. Pokud si člověk vybere tetování v této tematice, lze ho bezpečně označit za odhodlaného a vytrvalého člověka. Také majitele tetování lze považovat za člověka, který umí pracovat v týmu, protože fotbal je týmová hra.

Tetování je často věnováno oblíbenému týmu nebo konkrétnímu hráči. Tetování může být zobrazeno následujícími způsoby:

  • Talizmany týmu
  • Loga nebo názvy klubů
  • Portréty hráčůNejoddanější fanoušci fotbalu zobrazují na svém těle vlajky svého oblíbeného fotbalového týmu. Nejvíce populární v tetování fotbalu je právě míč, protože je symbolem celé hry.

tetování návrhy fotbal
tetování návrhy fotbal

Místa pro aplikaci na tělo

Tetování fotbalu je nesporně volbou mužů, protože pouze praví a oddaní fanoušci tohoto sportu ho aplikují na tělo.

Volba místa závisí na vašich přáních. Pro malá tetování ve formě fotbalového míče je vhodné zápěstí nebo lopatka. Tetování fotbalu může být umístěno také na zádech, kde lze zobrazit celý obrázek. Na záda lze také nanést čísla, pod kterými hraje váš oblíbený fotbalista, což může být velmi originální tetování, ale nezapomeňte, že váš oblíbený hráč může změnit fotbalový klub. Nejběžnějšími místy pro umístění tetovacího návrhu fotbalu jsou:

  • Ruka
  • Předloktí nebo lopatka
  • Hrudník
  • BřichoVelkou roli hraje barva, kterou si vyberete pro nátělní obrázek. Příznivci klasické varianty obvykle volí černobílou variantu aplikace tetování. Ale nejčastěji mistři zobrazují tetování v barevné variaci, čímž obohacují obrázek a dodávají návrhu individualitu. Tetování může být doplněno různými prvky, může to být datum významného zápasu, fotbalové poháry, hřiště. Vše závisí na vašem přání a fantazii.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.