Ganesha

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Ganéšu?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Ganéšou?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Návrhy tetování-Ganesha

Buddhistické náboženství je známé po celém světě a tetování s obrázky buddhistických symbolů je velmi žádané.Nic divného,protože tyto obrazy nesou zvláštní energii a také působí jako talisman, talisman pro člověka. Další symbolika indického náboženství znamená, že majitel tetování na sobě neustále pracuje. V zásadě v tetování indického směru jsou obrazy bohů, jedním z nejznámějších a nejuctívanějších bohů je Ganesha, o jehož označení se bude diskutovat v tomto článku. Ganéša je bůh moudrosti a prosperity.Božstvo je zobrazováno s lidským tělem (které má velké břicho); od dvou do třiceti dvou rukou; a místo lidské hlavy má hlavu slona, ​​který má jeden kel. Pro ty, kteří nejsou obeznámeni s tímto náboženstvím, se takový obraz bude zdát zvláštní a je nepravděpodobné, že si ho člověk vybere pro tetování. Ale mniši, věřící a lidé jsou spojeni s tradicemi Východu, často si pro tetování vybírají náčrt Ganesha. Jaké je označení tetování božstva? Se podíváme na to společně.

Tetování Ganesha

Značení tetování Ganesha

Mnoho lidí věří, že tetování božstva se sloní hlavou vtahuje do života člověka pozitivní energii.Poskytuje také majiteli tetování sílu, moudrost, prosperitu a také přispívá k tvůrčímu rozvoji. Kromě toho božstvo přюitahuje majiteli tetování pohodu a zmírňuje finanční potíže.

Mnozí věří, že Ganesha je patronem podnikání, který pomáhá člověku dosáhnout výšek, dělat moudrá rozhodnutí a projít všemi překážkami.

Tetování Ganesha na těle nese mnoho označení, protože každá jeho část má zvláštní výklad:

  • Hlava – nese označení oddanosti a rozvážnosti;
  • Plné břicho je známkou blahobytu a štědrosti;
  • Tusk - odmítnutí nejednoznačnosti;
  • Trup označuje vysoké intelektuální schopnosti;
  • Uši jsou znamením moudrosti.
Tetování Ganesha
Tetování Ganesha
Tetování Ganesha

Jak je uvedeno výše,počet rukou božstva se pohybuje od dvou do třiceti dvou.

V tetovacích náčrtech je Ganesha zpravidla zobrazen se čtyřmi pažemi, což má také zvláštní význam pro tetování. Obraz dvou párů rukou vypovídá o lidských cílech, jako je požitek na emocionální úrovni, finanční prosperita, plnění závazků a svoboda od modifikace. Na obrázcích jsou také různé předměty, které božstvo drží v rukou,které jsou také naplněny významem:

  • Lahůdky jsou známkou blahobytu a finančního blahobytu;
  • Kresba sekery je znakem zbavení obtíží;
  • Růženec - získávání vědomostí, cesta k cíli;
  • Lotosový květ-duchovní událost.
Tetování Ganesha

Variace vyplnění tetování

Tetování Ganesha se tetuje na paži, zápěstí, nohu, záda, břicho nebo rameno.

Nejlepší je však vybrat větší oblasti pro aplikaci, protože v tetovacích náčrtech božstva jsou různé prvky. Existují také určitá omezení při výběru místa: spodní část zad, kotník a místa intimní povahy. Tetování na těchto místech svědčí o neúctě k božstvu. Interpretace barev nezná mezí. Barevné tetování božstva vypadají neuvěřitelně krásně a originálně.Velmi dobře a pevně vypadá i technika monochromatického obrazu. Nejoblíbenější tetování, na kterém Ganesha tančí, jsou buď sedící na kryse, nebo samotný obraz hlavy božstva.

Obraz aplikují si na tělo jak muži, tak ženy . Takové tetování se nejen stane originální ozdobou těla, ale také naplní život majitele spoustou pozitivních emocí a finanční pohody.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS