Tetování Geometrie - VeAn Czech
Geometrie

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Získejte slevu na jakýkoli Geometrii

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Geometrií?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Návrhy tetování Geometrie

Geometrie je jedním z jedinečných a originálních uměleckých tetovacích stylů, který existuje již nějakou dobu, ale postupuje poměrně rychle.

Někteří lidé nerozumí tetování v geometrickém stylu, protože se jim zdá, že různé linie a kresby jsou zcela nezajímavé, že jim chybí krása a fantazie. To je velmi mylný názor, skutečný zkušený mistr z jednoduchých geometrických linií dokáže vytvořit celé umělecké dílo, které všechny kolem ohromí svou jedinečnou hrou čar, fikcí a přesností mistra. V takových obrázcích je také děj, který se skládá z běžných geometrických tvarů: čáry (rovné i přerušované), kužely, koule, trojúhelníky, mnohoúhelníky, krychle a tak dále. Jedním z nejoblíbenějších pozemků je lineární ornament - meandr, ale to lze přičíst jednoduchým možnostem. Specialisté na tetování mohou zobrazit jakýkoli obrázek pomocí geometrického stylu, může to být obrázek květiny nebo silueta ženy. Vysoce kvalifikovaný odborník může provádět práci jakékoli složitosti, od hmyzu až po rozsáhlý obraz vícepodlažní budovy. Tetování tohoto stylu je velmi žádané mezi muži i ženami a neexistují absolutně žádná omezení při výběru místa pro kreslení obrázku.Geometrické tetování mohou být rozsáhlá díla a různé složitosti, vše závisí na přání klienta.

Tetování Geometrie
Tetování Geometrie
Tetování Geometrie

Vlastnosti geometrických tetování

Tento styl se výrazně liší od ostatních stylů tetování, jeho nejzákladnější rysy jsou:

  • Absolutně jakýkoli běžný předmět lze proměnit v originální obraz geometrického obrysu;
  • 2D obrazový prostor;
  • Kombinace geometrických tvarů s různými prvky (vzory, ornamenty).Na první pohled se může zdát, že tetování v tomto stylu je docela snadné ztvárnit, což je mylná představa, protože geometrické tetování vyžaduje filigrán. Při provádění takových tetování je velmi důležité přísně dodržovat proporce, vyhnout se zkreslení a zároveň úspěšně umístit vzor tak, aby vytvořil určitý pozemek.

Tetování v geometrickém stylu si obvykle vybírají kreativní jedinci, dávají přednost mimořádným vzorům, jako jsou různé barvy, ohnivé znaky, symboly, které jsou provedeny pomocí geometrických tvarů.

Tetování v geometrickém stylu je velmi populární a po celém světě, protože pomocí fantazijního propletení čar je sestaven jedinečný vzor, ​​obdařený významem a neobvyklým spiknutím. Stojí za zmínku, že symbolika mnoha tajných společností obsahuje geometrické tvary, takže mnozí spojují geometrické obrazy s něčím tajemným, posvátným. Je to kvůli skryté sémantické povaze, že mnoho lidí přitahuje geometrické obrazy. Taková díla jsou navíc vždy velmi atraktivní, mimořádná a velmi originální.V tetování je často obraz trojúhelníku, který má sémantickou interpretaci rodiny, bezpečnosti a životní rovnováhy, stejně jako plamen, oheň a matematické číslo - 3.

Geometrický styl nestojí na místě, ale neustále se vyvíjí, překvapuje lidi svými novinkami, originalitou a výstředností. Tento styl je skvělý pro lidi, kteří se chtějí vyjádřit, ukázat své „já“ společnosti. Také kreativní lidé, kteří se rádi učí všechno nové, dávají přednost takovým tetováním.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.