Tetování Gorila: Význam & Náčrtky - VeAn Czech
Gorila

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Gorilu?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Gorilou?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Návrhy tetování-Gorila

Na světě existuje obrovské množství tetování.

Mezi nimi je mnoho originálních, barevných, abstraktních a neobvyklých obrázků. Každý si může vybrat navrh, která bude odrážet individualitu člověka, odlišit ho od lidí kolem něj. Velmi často se pro tetování vybírají obrazy zástupců zvířecího světa. Někdo tímto způsobem zdůrazňuje své charakterové vlastnosti, někdo si vybírá obrázek jen pro krásu nebo má obrázek určitý význam.

Lidé začali na svá těla aplikovat obrázky zvířat již v dávných dobách. Lidé uctívali zvířata, uctívali mnoho z nich a na jejich počest stavěli totemy. Obraz na těle totemového zvířete byl považován za posvátný, lidé věřili, že jim dává sílu a štěstí. Postupem času se původní označení tetování částečně změnila, ale stále jsou oblíbená samotná tetování se zvířecím světem. Jedním z nejoblíbenějších zvířecích tetování je obrázek gorily. Obraz tohoto primáta má různé interpretace, protože každý národ popisuje gorily svým vlastním způsobem.

Tetování Gorila Význam
Tetování Gorila Význam
Tetování Gorila Význam

Významy tetování

Kultury různých národů přisuzovaly gorilám různé vlastnosti, které byly někdy protichůdné.

Proto má ten návrh tetování několik výkladů. Například ve starověké Evropě lidé přisuzovali gorilám negativní, temné vlastnosti. Lidé věřili, že tento primát je plný mazanosti, nedokáže ovládat svou sílu, vzbuzuje v lidech lenost a strach. Obyvatelé východu mají ale na gorily zcela opačný názor. Pro ně byl tento primát především znakem odvahy, vysoké inteligence a statečnosti. Také obyvatelé východu věří, že gorila je plná oddanosti a má smysl pro humor.

 • Moderní interpretace tohoto tetování se změnila jen málo. Lidé s různými tradicemi a náboženstvími vnímají označení tohoto tetování po svém. Ale označení tohoto tetování lze upravit: v závislosti na zvoleném stylu provedení, postoji primáta a zprostředkovaných emocích.
 • Ohromující, realistická gorila stojící na čtyřech končetinách znamená velkou sílu, agresi a připravenost k útoku. Majitel tohoto tetování může být popsán jako emotivní osoba, připravená kdykoli zaútočit na agresora.
 • Mírový stav gorily na obrázku ukazuje moudrost majitele tetování a také vysoké intelektuální schopnosti.
 • Kreslená gorila ukazuje majitele tetování jako mírumilovného, ​​veselého a veselého člověka.Ale zpravidla nejzákladnějším označením gorilího tetování jsou vlastnosti jako neuvěřitelná síla, pocit moci a touha vyhrát. Toto označení nezávisí na stylu obrázku a dalších prvcích.

Tetování Gorila Význam
Tetování Gorila Význam

Variace výplnění tohoto tetování

V tetování goril je několik hlavních obrázků.

 • Gorila v koruně;
 • Údělaná v old school stylu;
 • Obraz zlé gorily;
 • Úsměv primáta;
 • Keltský styl provedení;
 • Gorila ve sluchátkách;
 • Gorila která jí srdce.Velké oblibě se těší i gorilí tetování, které je vyobrazeno na těle slavného irského bojovníka se slavným jménem Conor McGregor.

Tetování gorily je plné síly, takže obraz bude vypadat nejlépe na zádech nebo na hrudi. Ale stejně často se pro aplikaci gorily volí rameno. Toto tetování je většinou mužské, protože ukazuje spíše mužské vlastnosti charakteru. Ženy si zpravidla vybírají kreslený styl obrázku nebo gorilí mláďata. Stojí za zmínku, že kromě hlavních označení může tetování, které jste si vybrali, nést jakýkoli význam, který jste si řešili přímo vy.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.