Tetování grafika - VeAn Czech
Grafika

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Grafiku?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Grafikou?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Tetování v grafickém stylu

Oblast uměleckého tetování je plná nejrůznějších vzorů pro každý vkus a náladu.


Každý si může vybrat návrh podle svého vkusu v jakémkoli směru a stylu. Dnes existuje značné množství stylů tetování: Old School, New School, Dotwork, Blackwork, Sketch Tattoo, Trash Polka, abstraktní umění, Bioorganika, Biomechanika a tak dále. Mezi mnoha styly jsou obzvláště žádané grafické obrázky.

Grafické návrhy jsou jedním z nejoblíbenějších stylů v oblasti uměleckého tetování. Tetování v tomto stylu vypadá jednoduše, ale zároveň elegantně. Grafický styl se vyvíjel po mnoho let a dnes je v tetovacím průmyslu na vysoké úrovni.

Tetování grafika
Tetování grafika
Tetování grafika

Jak se vyvvíjel?

Existuje názor, že grafický styl pochází ze 70. a 80. let.


Oficiální zdroje nám říkají, že grafika se poprvé objevila v tetovacím průmyslu v roce 2000 v USA. Za zakladatele tohoto stylu je považován Duke Riley, který je také tvůrcem prvního tetovacího salonu na světě.

Styl grafiky je podobný gravírování, mají mnoho společného, ​​i když se jedná o dva různé styly. Gravírování je klasika, zatímco grafika je modernizovanější, originální styl. Grafické tetování si získává mnoho příznivců po celém světě, tento styl se neustále zdokonaluje a tatéři zavádějí do stylu inovace.

Tetování grafika
Tetování grafika

Co dělá tento styl specifickým?

Nejzákladnějším znakem grafického tetování je černá barva.

Tetování v grafickém stylu je provedeno pouze černým pigmentem, jiné barvy v tomto stylu nepřevládají, dokonce ani šedý tón. Kromě toho se grafika liší v následujících kritériích:


  • Tetování se provádí pomocí úhledných tenkých čar;
  • Kresba je vytvořena s viditelnými, jasnými stíny;
  • Nevyskytují se žádné rozmazané obrysy;
  • Převaha silného stínování;
  • Převaha geometrických tvarů;
  • Převaha paralel;
  • Nenajdeme žádné plynulé přechody.V případě potřeby lze styl „grafika“ kombinovat s jinými styly, například s Geometrií nebo Dotworkem. Výsledkem je jedinečný, originální, zajímavý obraz.

Tetování grafika
Tetování grafika
Tetování grafika

Různorodé návrhy

Tetování v grafickém stylu je oblíbené mezi muži a ženami, liší se pouze nákresy návrhů.

Ženy si zpravidla vybírají grafické návrhy zobrazující květiny, rostliny a kočky. Takové návrhy často obsahují prvky geometrie. Tetování v tomto stylu zdůrazňuje kreativní osobnost a zranitelnost duše.

Muži zase volí brutálnější obrázky. Mohou to být například obrázky divokých zvířat, jako je vlk, medvěd, lev a tak dále. Taková tetování zdůrazňují sílu svého majitele, maskulinitu a odvahu.

Pokud si nemůžete vybrat návrh, který vám vyhovuje, kontaktujte odborníka. Kvalifikovaný, zkušený umělec vám nejen pomůže vybrat návrh vhodný právě pro vás, ale také specialista vybere místo pro jeho aplikaci a vhodnou velikost, ve které bude tetování vypadat co nejpůsobivěji.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.