Griffin

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Griffina?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Griffinem?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Návrhy tetování-griffin

Každý zná ušlechtilého tvora z dávných bájí, který má hlavu orla a tělo lva, jméno tohoto nádherného tvora je gryf.

Během mnoho staletí lidí se dohadovali o slávě tohoto mocného mytologického tvora. Někteří říkali, že má síly démonů, zatímco jiní věřili, že gryf je zosobněním obrazu Krista. Mnoho příběhů nám skutečně říká, že Kristus jako lev může vládnout na zemi a vznést se do nebe jako velkolepý orel. Zpočátku se tento tvor jmenoval „grifoleon“, protože měl tělo lva s křídly a hlavu orla. Později se jeho název změnil na všem nám známý – gryf.

Griffiny se nacházejí v mýtech různých národů, při pohledu na jeho obraz přicházejí myšlenky na vznešenost, odvahu, hrdost a velikost. Griffin je také symbolem mimořádné síly a rychlosti, protože se dokáže velmi rychle pohybovat po zemi a překonávat dlouhé vzdálenosti vznášející se na obloze. Tetování zobrazující toto majestátní stvoření je velmi oblíbené mezi silnějším pohlavím.

Tetování griffin
Tetování griffin
Tetování griffin

Zajímavostí ve významech

Obecně lze říci, že tetování s obrázkem griffina je více mužské, kromě toho skrývá zvláštní význam.

Odpradávna lidí spojovali gryfy se Zeusem, nazývali je jeho psy a věřili, že tito tvorové střeží poklady. Jeho podobu bylo možné často nalézt v legendách o Stromu života, který měl na obou stranách gryfy. Která fungovala jako stráže, chránila před vším zlem. Často jsou s tímto významem spojena tetování zobrazující toto mytologické stvoření. Často se jedná o kresbu, ve které gryf zabíjí hada nebo draka. Kromě toho byl obraz gryfa symbolem válečníků, což jim dodávalo odvahu a moc. V tomto případě je gryf zobrazen stojící na zadních nohách, což naznačuje připravenost na jakékoli překážky. Další označení tetování griffina je spojeno s jeho strukturou, protože má tělo lva - to mluví o pozemském začátku, velké fyzické síle a hlava i křídla orla mluví o nebeském začátku, vysoké inteligenci a stálosti rozvoje.

Jak bylo uvedeno výše, tetování griffinu má charakteristický vzor mužského charakteru, ale zároveň mnoho žen taký dává takovému obrazu přednost. Nejčastěji se jedná o silné a sebevědomé ženy se silnou vůlí. V ženském případě se označení tetování bude mírně lišit od mužského, ale v podstatě význam zůstává stejný.

Tetování griffin
Tetování griffin

Nuance provedení tetování

Tetování griffina lze provést v různých stylech a přesto zůstávat velmi efektní.

Návrh může být proveden ve stylu realismu, v takovém případě potřebujete ho dat na objemné místo, na kterém může být toto mýtické stvoření zobrazeno v celé své kráse. Tetování může být buď barevné, nebo černobílé, dle přání klienta. Mimochodem, pokud jde o barevný návth, nejčastěji jsou hlava gryfa a jeho křídla natřeny zlatem a tělo lva má jeho obvyklou barvu. Můžete také najít obrázek gryfa v jasně červených barvách se zlatou hlavou a křídly. Tento obrázek má výklad patrona, který chrání a může poskytnout rozumné rady.

Jak vidíme, griffin má několik interpretací, jejich rozdíl spočívá v nuancích obrazu. Ale pokud zkombinujeme všechna označení, pak nakonec dostaneme následující interpretaci tetování griffin:

  • Šlechta;
  • Ochrana;
  • Symbol spravedlnosti;
  • Velká síla.Tak mocný tvor jako gryf bude vždy přitahovat svou silou, noblesou a svobodou. A tetování s jeho obrazem nezanechá lhostejnou ani jednu osobu.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS