Tetování had - VeAn Czech
Had

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Hada?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Hadem?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Tetovací náčrtky hada

Na světě existuje nekonečné množství tetování, pro různé vkusové preference.

Konvenčně lze tetování rozdělit do tří kategorií: mužské, ženské a univerzální. Pánské tetování se vyznačují výrazem závažnosti, agrese, brutality, jasných čar, ostrých rohů, tmavých tónů. Dámská tetování jsou barevnější, s hladkými křivkami, jemnější a lehčí. Univerzální tetování vypadají stejně krásně na mužském i ženském těle. Existuje mnoho obrázků na různá témata, oblíbené jsou zejména obrázky plazů a zejména obrázky hadů. V mytologii je had symbolem vody, země, plodnosti a krbu. Co znamená tetování hada?

Tetování had
Tetování had
Tetování had

Popis různých kultur

Hadí tetování má několik označení, je to způsobeno tím, že různé kultury popisovaly plaza svým vlastním způsobem, což mu dávalo jinou interpretaci.Vzhledem k tomu, že mytologie mnoha kultur popisuje vzhled hada, tetování s těmito plazy je populární v mnoha zemích. Hadí tetování je velmi zajímavé, nese mimořádný výklad. Had společně znamená život a smrt, dobro a zlo.

 • Obvyklé označení had – vědění a moudrost, tento výklad má hlubokou historii. V dobáchstarověkého Egypta vznikl mýtus o obrovském hadovi, který vystupoval jako tvůrce planet. Had se jmenuje Ourobros, podle mýtu byl had nesmrtelný a celý život žral svůj ocas, který mu znovu narostl. Tento obrázek zpravidla označuje nekonečno.
 • Staří Řekové popisovali hada v mýtech jako bohyni měsíce. Had často fungoval jakoženský princip, který lidem dával znalosti. Také mýty často popisují příběh boha léčení (Asklépia), který byl svědkem uzdravení hada jiným hadem. Dnes tento obrázek slouží jako znak medicíny.
 • V západních zemích byl plaz často spojován se sváděním a silou pod ženským rodem.Toto spojení pochází z příběhu o zahradě Eden. Had přece svedl Evu, která také sváděla Adama, aby snědl zakázané ovoce.
 • Obyvatelé Indie tyto plazy ctili a uctívali je. Hadi znamenali plodnost a byli takéznamením proroctví.
 • Aztékové uctívali opeřeného hada, který zosobňoval boha plodnosti a povětrnostníchpodmínek.
 • Buddhismus je náboženství, které má také legendu o hadovi. Podle této legendychránila kobra svou kuklou Buddhu před spalujícími paprsky slunce.
 • Hadi se také často vyskytují na keltských obrázcích, představujících různé labyrinty aplexy.
Tetování had
Tetování had

Výklad tetování hada

Na základě mytologie různých národů nese hadí tetování řadu označení:

 • Moudrost;
 • Nekonečno;
 • Ochrana;
 • Plodnost;
 • Pokušení;
 • Ženský princip;
 • Oživení.Za zmínku také stojí, že had je znamení zvěrokruhu, které popisuje člověka narozeného v tomto souhvězdí jako moudrého a romantického člověka.

Hadí tetování je univerzální, je stejně oblíbené mezi muži i ženami. Had vypadá obzvláště působivě na ženském těle, zdůrazňuje křivky postavy a sexualitu majitele tetování. Hadi jsou vyobrazeni v různých stylech a barevných variacích. Může to být černobílý obrázek nebo plný barevných tónů. Hadí tetování vyrobené v realistickém stylu vypadá velmi působivě a přenáší veškeré tajemství, krásu a sílu plazů. Každý člověk má individuální preference. Nebojte se fantazírovat, vyberte si obraz hada a doplňte jej preferovanými prvky a vytvořte si pro sebe individuální náčrt se speciálním označením.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.