Tetování Hieroglyfy - VeAn Czech
Hieroglyfy

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Hieroglyfy?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Hieroglyfy?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Návrhy tetování -"Hieroglyfy"

Oblast tetování nespadla z vrcholu popularity po mnozích letech.


Tetování je velmi žádané mezi muži a ženy všech věkových kategorií. V oblasti tetování bylo shromážděno obrovské množství náčrtů, každý den tetovací umělci vytvářejí nová vzrušující díla. Osoba s různými preferencemi si bude moci vybrat náčrt budoucího tetování.

Umělecké tetování kombinuje mnoho témat: obrazy světa zvířat, různé druhy hmyzu, portréty lidí, domácí zvířata, květiny, abstrakce, hieroglyfy a tak dále. V tomto článku se bude diskutovat o hieroglyfech.

Návrhy tetování -"Hieroglyfy"
Návrhy tetování -"Hieroglyfy"

Druhý hieroglyfů

Tetování zobrazující hieroglyfy jsou nám známé tak dlouho, že je dokonce obtížné si přesně zapamatovat, kdy začaly být velmi žádané.


Symboly čínské a japonské abecedy přitahují svou neobvyklou formou, minimalismem a tajným významem. Hieroglyfy lze připsat tetování nápisů, ale hlavní rozdíl je v tom, že hieroglyf není zobrazen pomocí různých písem. Písma jsou vhodná pouze pro fráze v jiných jazycích: angličtina, ruština, arabské nápisy.

V oblasti uměleckého tetování jsou zpravidla zobrazovány čínské a japonské znaky. Za zmínku však také stojí, že nechybí ani korejské a vietnamské znaky.

Návrhy tetování -"Hieroglyfy"
Návrhy tetování -"Hieroglyfy"
Návrhy tetování -"Hieroglyfy"

Význam tetování hieroglyfů

Náčrty "hieroglyfy" jsou oblíbené mezi muži i ženy.


Jaké označení se skrývá za tak originálními znaky čínské a japonské abecedy? O tom a mnoha dalších zajímavostech se dozvíte v našem článku.Tetování s hieroglyfy může být jednoduché v provedení a srozumitelné pro ostatní. Většina lidí si pro tetování vybírá malé nápisy, jejichž význam zná pouze majitel tetování. Nejoblíbenější slova, která jsou vybrána pro tetování ve formě hieroglyfů, nejčastěji umisťují vyznání osoby.

Složitější kompozice, složené z několika hieroglyfů, mohou vyprávět o celém příběhu s mnohonásobnou a jedinečnou zápletkou.

Je zajímavé, že náčrtky tetování hieroglyfů si často vybírají lidé, kteří zcela neznají kulturu Východu a neznají ani čínštinu, ani japonštinu. Proč jsou tedy hieroglyfy tak atraktivní? Mnoho lidí si jimi totiž zdobí svá těla. S největší pravděpodobností je taková popularita spojena s tajemstvím, které jsou tyto úžasné symboly plné.

Mnoho lidí si vybere náčrt hieroglyfů jako talisman, který ochrání svého majitele před životními selháními a problémy.

Stejně často lidé označují své znamení zvěrokruhu pomocí hieroglyfů. Zpravidla se jedná o lidi, kteří jsou fanoušky orientální kultury.

Návrhy tetování -"Hieroglyfy"
Návrhy tetování -"Hieroglyfy"

Možnosti provedení tetování

Vytvoření tetování hieroglyfů je poměrně rychlý proces, protože se zpravidla používá pouze černý pigment a velikost nepřesahuje balíček cigaret.


Neexistují však žádná omezení, pokud si přejete, barva hieroglyfu může být jakákoliv.

Docela často se hieroglyfy používají jako doplňkový prvek k hlavnímu obrázku, například ke kresbě draka nebo znaku Yin-Yang.

Pokud jde o část těla, na kterou můžete použít obrázek hieroglyfu, pak zde postačí jakákoli část vašeho těla.Nejoblíbenější místa pro vycpávání hieroglyfů jsou: krk, zápěstí, rameno, za uchem, předloktí, hrudník.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.