Tetování holub - VeAn Czech
Holub

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Holubici?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Holubicí?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Návrhy tetování-holub

Tetování je velmi žádané mezi lidmi po celém světě.

Lidé zdobí svá těla širokou škálou obrázků, různých barev a velikostí. Zvířecí tetování jsou mezi většinou lidí velmi populární a tato tetování ve stylu realismu vypadají obzvláště efektivně. Mezi ženy je tetování s květinovou tématikou velmi rozšířené. Obrázky ptáků jsou také velmi populární a tetování ptáků je oblíbené mezi jak muži tak i ženy. Ptáci jsou často spojováni s pojmem svobody, duchovní čistoty, nedostupností a tak dále. Není proto vůbec překvapivé, že téma ptactva je v oblasti tetování velmi oblíbené. Ptáci nesou jasnou, pozitivní energii a také zvláštní označení v umění tetování. Označení závisí na tom, který konkrétní pták je vytetován a zda jsou na obrázku další prvky. Nejoblíbenějším tetováním ptáků je holubice.

Tetování holub
Tetování holub
Tetování holub

Výklad tetování

V náboženství všech dob a národů je holubice zvláštní pták se zvláštním sémantickým poselstvím.

Proto tetování s holubicí nese několik interpretací. Holubice zpravidla často působí jako dobré znamení a znamení milosti, tento význam je znám mnoha kulturám. Obzvláště oblíbené jsou tetování s obrázkem holubice v zemích křesťanského náboženství, protože pro ně holubice znamená čistotu a mír, je zosobněním Ducha svatého.

  • Holubice držící olivovou ratolest znamená jasnou naději. Tento výklad vznikl v souvislosti se známou legendou o velké potopě. Podle této legendy se Bůh zklamal v lidech a rozhodl se na ně seslat globální potopu, aby vymazal celý svět. Ale ušetřil jednu osobu, jak každý ví, touto osobou byl Noe. Bůh mu nařídil postavit obrovskou archu, do které musí Noe shromáždit pár všech zvířat a ptáků. Během velké povodně se Noemovi podařilo přežít a při hledání země vyslal Noe na průzkum holubici a havrana. Podle legendy se holubice vrátila do archy a držela olivovou ratolest. Holubice tak zasadila do srdcí lidí světlou naději na lepší život.
  • Můžete se také setkat s holubicí s palmovou ratolestí. Tento obraz znamená, že člověk je schopen porazit i smrt.
  • Mnozí si dávají toto tetování věcí jako talisman, který může zachránit před negativní energií a zlým duchem. Také se věří, že toto tetování umožňuje člověku odčinit všechny své hříchy.
  • Holubice je znamením bezpodmínečné lásky, mateřství a ženskosti.
  • Holubice také označuje lásku, oddanost a štěstí v rodině. V tomto označení je zpravidla zobrazován pár holubic. Mohou to být buď dvě létající hrdličky nebo líbající se holubice, mohou sedět vedle sebe na větvi, nebo mohou držet srdce v zobáku.
  • Holubice v letu zpravidla znamená nezávislost a svobodu.
Tetování holub
Tetování holub

Vzhledem k tomu, že tetování holubice je univerzální, holubice vypadá stejně krásně na mužském i ženském těle.

Tady to tetování může být zobrazeno na jakékoli části těla, v každém případě bude obraz vypadat krásně. Holub bude vypadat originálně a krásně v každém provedení, i když to bude realismus, blackwork nebo trash polka. Holubice se hodí k různým doplňkům: květiny, stuhy, nápisy a mnoho dalšího. Obraz holubice může být proveden v jakýchkoli barvach nebo být jen černobilí. Vy sobě sámi můžete vytvořit náčrt, který se vám bude líbít, a dát mu svůj zvláštní význam.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.