Tetování hory: Význam & Náčrtky - VeAn Czech
Hory

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Hory?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Horami?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Návrhy tetování-hory

Oblast uměleckého tetování je plná mimořádného množství obrázků.

Lidé zdobí svá těla širokou škálou obrázků, od nejjednodušších vzorů až po objemná, barevná mistrovská díla umělců tetování. Tetování lze podmíněně rozdělit do tří oblastí: mužské, ženské a univerzální obrázky. Jedním z univerzálních a velmi oblíbených tetování je tetování s obrázkem hor.

Hory - mimořádná krása, nedostupnost, vznešenost. Po celou dobu lidé obdivují tuto krásu s obdivem. Velcí mistři často zobrazují velikost hor na plátně a demonstrují jejich nehybnou a nesmírnou sílu. Není divu, že hory jsou v umění tetování velmi žádané. Často tetování zobrazující hory jsou spojeny s magickým výkladem. To je způsobeno skutečností, že ve starověku lidé věřili, že v horách žijí bohové a také stvoření s nadpozemskou mocí. Označení tohoto tetování přímo souvisí se zápletkou samotného obrázku, barevným schématem a typem vrcholů. Při výběru obrázku si člověk vybere možnost, která se mu nejvíce líbí. Což zdůrazňuje jeho vnitřní svět a individualitu.

Tetování hory Význam
Tetování hory Význam

Význam tohoto tetování

Stabilita a ochrana.


Tento význam patří tetování, na kterém jsou hory osvětleny slunečním světlem a pokryté květinami.

Věčnost a neporazitelnost. Toto označení je vlastní obrazu se sérií hor, které působí jako překážka pro dva světy.

Tajemství, individualita vnitřního světa. Toto označení je interpretováno jako tetování s horami v tmavých barvách, s mraky na vrcholu.

Snaha o výšky, svobodu. Tato interpretace je spojena s obrazem horských vrcholů. Často jsou pro takové tetování vybrány vrcholy Himalájí nebo Alp.

Pevnost a moc. Další označení pro horské vrcholy.

Kreativita, vnitřní harmonie. Takto jsou interpretovány krajinné obrazy hor. Ale tato tetování jsou vzácná, protože se jedná o velmi dlouhou a pracnou práci, ne každý klient a mistr je schopen takovou zátěž vydržet. Proto se pro horské tetování zpravidla vybírají zjednodušené verze obrázků.

Tetování hory Význam
Tetování hory Význam
Tetování hory Význam

Mužské a ženské označení

Tetování zobrazující hory je univerzální obraz.

Muži volící hory pro tetování tak demonstrují svou sílu,moc, neporazitelnost a moudrost. Koneckonců, jak již bylo zmíněno výše v textu, lidé od starověku věřili v obydlí na vrcholcích hor bohů a nadpozemsky mocných tvorů. Například hora Olymp. Muži si zpravidla vybírají velké, trojrozměrné obrázky hor, aby plně demonstrovali svou sílu.

Ženy zase preferují přesnější snímky hor, které nepřitahují pozornost ostatních. Hory jsou vyrobeny v hladkých, jasných liniích, což naznačuje, že majitel takového tetování je přímý, čestný, vyrovnaný člověk.Nerovné kopce říkají, že majitel tetování má poměrně obtížný charakter.

Tetování hory Význam
Tetování hory Význam

Provedení tetování

Tetování zobrazující hory vypadají skvěle v různých stylech a barvách.

Hory vytetováne ve stylu geometrie nebo akvarelu budou vypadat stejně originálně. Obrázky hor se aplikují jak na široké části těla (záda, břicho, rameno), tak i na ty méně objemné, například na pažích nebo krku. Hory na tetování mohou být doplněny různými prvky. Například hory mohou být doplněny obrázkem orla nebo jiných ptáků nebo zvířat. Obraz hor často doplňují mořské vlny, husté stromy nebo měsíc. Vše závisí na letu vaší fantazie, vaší touze a dovednosti mistra.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.