Houslový klíč
7 akciových nabídky
od VeAn Tattoo!
Získej SVOJÍ slevu!

Návrhy tetování houslového klíče

V oblasti uměleckého tetování jsou velmi žádané motivy hudebních témat.

Poměrně často najdeme tetování zobrazující hudebníka, hudební nástroj, noty nebo houslový klíč. Právě o tom posledním Vám povíme něco víc.

Když zahlédneme člověka s tetováním houslového klíče, první věc, která nás pravděpodobně napadne, je, že tento jedinec spojil svůj život s hudbou. Částečně je tomu skutečně tak. Lidé, jejichž život je spojen s hudební tvorbou, si poměrně často vybírají pro svá tetování motiv houslového klíče. Stejně často je tato kresba doplněna různými prvky: notami nebo hudebním nástrojem. Oblíbené jsou velkoplošné obrázky s houslovým klíčem: tetování tohoto typu obsahuje nejen noty, ale také notový sešit a nástroj, ze kterého je zobrazen „zvuk“ tónů linoucí se do všech stran. Variant provedení houslového klíče může být mnoho, vše záleží na vaší fantazii a přání.

Design houslového klíče volí jak muži, tak ženy a není vůbec nutné, aby byli tito lidé hudební nadšenci. Jaký je tedy význam houslového klíče? Právě to se dozvíte v našem článku.

Návrhy tetování houslového klíče
Návrhy tetování houslového klíče
Návrhy tetování houslového klíče

Význam houslového klíče v tetovacím průmyslu

Design houslového klíče volí nejen lidé, kteří jsou spojeni s hudebním uměním.

Toto tetování může také znamenat, že člověk miluje poslech hudby a respektuje hudebníky, kteří jsou schopni vytvářet hudební mistrovská díla. Tímto způsobem může člověk prokázat svou tvůrčí povahu a není vůbec nutné umět zpívat nebo hrát na hudební nástroj.

Další zajímavou interpretací pro houslový klíč je bouřlivé mládí. Toto tetování slouží člověku jako připomínka na jeho veselou minulost, divoký život a živé emoce.

Motiv tetování houslového klíče vyjadřuje spiritualitu člověka, jeho emocionální začátky a tvůrčí povahu.

Návrhy tetování houslového klíče
Návrhy tetování houslového klíče

Varianty designu

Houslový klíč může být vyobrazen v různých barevných variacích.

Vybrat si můžete z jednoduché kresby houslového klíče nebo ze složitého námětu s různými detaily.

Pro tetování tohoto typu si můžete zvolit libovolné místo. Muži většinou aplikují houslový klíč na krk nebo na rameno či předloktí. Ženy mohou tímto obrázkem ozdobit jakoukoli část těla: krk, záda, pas, zápěstí nebo kotník.

Ženská verze tetování houslového klíče vypadá elegantněji, užívá se i květinových motivů, motýlů a hvězd. V tetování tohoto typu převládají teplé tóny, i když mnoho žen volí houslový klíč i v obvyklé černé barvě.

Pokud jde o mužskou verzi, tetování je agresivní, jednoduché a převažují v něm tmavé tóny.

Nebojte se experimentovat, houslový klíč bude působivě vypadat jak ve stylu akvarelu, tak ve stylu Trash Polka nebo Dotwork. Poslouchejte svou představivost nebo požádejte tatéra, aby Vám pomohl vybrat motiv. Zkušený specialista nejen vybere vhodný výkres, ale také Vám řekne, kde a jak jej nejlépe provést.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS