Hráci kostka

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Hrací kameny?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Hracími kameny?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Návrhy tetování - hráci kostka

Svět tetování je plný velkého množství různých obrázků.


Tetování jsou dnes neuvěřitelně populární,a je má mnoho fanoušků po celém světě. Nositelné kresby jsou oblíbené jak mezi kluky, tak mezi ženy. Nejvíc ale mají zajem o tetování mladší generace. Přece jen, když jste mladí, chcete se dokázat, upozornit na sebe, demonstrovat svou jedinečnost. A nejlepší ze všeho je si nechat udělat tetování . Pomocí tetování můžete lidem ukázat své hodnoty, zájmy, zálíby a tak dále. Mezi množstvím populárních návhů jsou velmi žádané tetovaní ve vzhledu hráci kostky.

První věc, která vás napadne, když vidíte hráci kostků, je vzrušení, štěstí, riziko. Docela často se takový obraz nachází na těle hazardních lidí, kteří se snaží získat štěstí. V tomto případě bude tetování znamenat riziko a štěstí. Je to ale jediné označení kostek v oblasti tetování?

Návrhy tetování - hráci kostka
Návrhy tetování - hráci kostka

Označení v oblasti tetování

Kameny jsou plné hlubokého výkladu, který má prastaré kořeny.


V dávné minulosti měly význam náhody, životní nestálosti a rychlosti. Staré knihy popisovaly kostky jako pomocníky lidí, s jejich pomocí bylo učiněno mnoho důležitých rozhodnutí. Na základě toho tetování hracích kamenů působí jako talisman pro toho, kdo nosí tento obrázek na těle.


  • S pomocí kostky v dávných dobách šamani předpovídali budoucnost a pomáhali lidem v dalším rozhodování.Starověké rukopisy zmiňovaly i kameny, jejich postavení hrálo důležitou roli v životě každého člověka.
  • V křesťanském náboženství jsou kostky spojovány s Kristovým utrpením. Ostatně při ukřižování Ježíše římští vojáci pomocí kamenů rozhodovali, komu bude Kristův oděv patřit. V tomto náboženství jsou kostky zmíněny 77x, s jejich pomocí se věřící dozvěděli Boží vůli a přiblížili se k němu.
  • Římská mytologie spojovala hrací kostků jako atribut tří bohyň Grácií, které zosobňovaly přitažlivost i vše krásné a radostné v životě lidí a přírodě.
  • Význam tetování hracích kostek ovlivňují i ​​čísla, která jsou na kamenech vyobrazena.
  • Pokud například vypadla sedmička – takový údaj značí štěstí.
  • Číslo „šest“ je znakem harmonie, štěstí, krásy a zdraví.Hrací kostka má šest časti , které také nesou speciální označení. V Číně šestistěnná kostka představuje vesmír.

Návrhy tetování - hráci kostka
Návrhy tetování - hráci kostka
Návrhy tetování - hráci kostka

Varianta obrázku

Tetovací náčrt kostek nevyžaduje velkou plochu těla.


Toto tetování vypadá dobře na krku, zápěstí nebo na noze. Ale když jsou v náčrtu různé další prvky, pak tetování vyžaduje trojrozměrnou oblast, jako je předloktí nebo záda. Kameny mohou být v jakékoli barevné variantě: černobílé, červené, modré, černé a tak dále. Vše závisí na vašich přáních a představivosti tetovacího mistra.

Jedná se o univerzální obraz, stejně populární mezi mužskými a ženskými polovinami. Takové tetování vypadá velmi neobvykle a originálně, je obzvláště oblíbené mezi mladší generací.Shrneme-li, můžeme říci, že tetování s hracími kameny si nejčastěji vybírají hráči hazardních her, kteří rádi testují své štěstí. Pro takové lidi je adrenalin a riziko důležitými kritérii života. Bez živých emocí se majitel takového tetování prostě nudí.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS